bekir bozdağ

1 /
Son Dakika! Adalet Bakanı Bozdağ'dan Pınar Gültekin'in katiline yapılan tahrik indirimi ile ilgili açıklama: Benim de vicdanım sızladı demiş.

Çok tuhaf lan adalet bakanıyla yattığım yerden aynı hisleri taşıyoruz kim müdahele edecek ki kalkıp bu işlere baksam iyi olacak.
akepenin özeti olan adamdır.
şimdi içimden geçenleri yazmak istemiyorum; çocuğum henüz küçük, bana ihtiyacı var ancak kimleeeeeeeeeeerrr kimlerle beraber diyerek uzun adamın lafını yine kendisine satmak isterim.
kansere yakalanmiş siyasetçi. Yapilan tecavuzde cocugun rizasi vardi demisti zamaninda. Hastaliga yakalanirken kendi rizasi ile yakalanmistir muhtemelen. O yuzden gecmis olsun demeye gerek duymuyorum.
Kürt olduğunu bilmiyordum. Andımız tartışmasında bahçeli açıklamalarını kökenine bağlayarak tehditvari konuşunca öğrendim. Yozgaztlı gibi aklımda kalmıştı. Yozgat'ta yaşayan bir kürt sanırım. Aslında andımız ile ilgili ilk reddiyeyi adalet bakanı abdülhamit gül yapmıştı ama bahçeli kökeninden dolayı bozdağ'a takmış. kürtler içinde anket yapsan yüzde doksanı bu şekilde andımızı istemez sanırım. Türklükten rahatsızlık değil bu, kürt adama türküm dedirtmek faşistçe bir zihniyet. pkk için de propaganda kaynağı. Ben zaten baştan sona andımızla hoş değilim. her sabah çocukları neyine bağırtıyorsun.