ben bilmem eşim bilir

kanal d yayınlanacak olan yeni yarışma programı.


--- alıntı ---
evli çiftler, nişanlılar ve sevgililer birbirinizi ne kadar iyi tanıyorsanız “ben bilmem eşim bilir” yarışmasının büyük ödülü “0” kilometre arabayı kazanmaya hazırsınız demektir.
--- alıntı ---


devamını gör...
evlenene kadar ben blmem babam bilir olarak kullanacağım bi tabir.
devamını gör...
eşlerin egolarını tatmin etmeleri için çok uygun bir program.
devamını gör...
kanal d yarışması.
doğal olarak tesettürlü yarışmacıları destekliyorum. hem de büyük bir aşkla. neden bilmiyorum.
devamını gör...
başarıyla yarışan rizeli bir kadın anam formundaki ablaya, rakibinden bir adamın "inşallah düşer de devam edemez" gibi bir nefret söylemi saçtığı yarışma.

canlı değil, bir şekilde kesilebilirdi. kesilmedi. kısfmet.
devamını gör...
insan bir programda bu kadar madara olabilir ancak yani.verilen görüntüler aşırı saçma ve gereksiz.
devamını gör...
sadece bir ya da iki kez beser dakika suresince maruz kaldigim sacmalik.

bes dakika yetti midemin agzima gelmesine. bence insan saglikli bir ruh sahibi olmak istiyorsa bu programlardan uzak durmali.
devamını gör...
bu yarışmayı izleyenlerin büyük bir kısmı arabalara insanların istiflenip kapılarının kapandığı an "inşallah açılmaz bir daha da geberirsiniz orada" diye içinden geçiriyor. eğer geçirmiyorlarsa ben psikopatın önde gideniyim.
devamını gör...
toplum mühendisliğine soyunmuş kanal d'nin zırvalarından birisi daha. tabiki zırva olması bize göre, kendilerine göre bir hamle.
aile mahremiyeti denilen şeyi yok etmek için gayet yerinde bir yarışma programıdır.
bu akşam bir adamın o televizyonda eşinin ayağını öptüğünü gördüm ben.
geçen bölümlerin birisindede bir bayanın üstümde mini etek olduğunu hayal et aşkım tarzı bir cümleyle kocasını yarışmaya motive etmeye etmeye çalıştığını okumuştuk sosyal medyada.
varın siz düşünün bir sonraki safhayı.

edit: yazarın tv'den düzenli olarak takip etmeye çalıştığı tek program beşiktaş maçlarıdır.onuda lig tvsi olan cafe, kahvehane vs. yerlerde izlemektedir.evinde barkında televizyon bulundurmamaktadır. tv programları hakkında elde ettiği bilgileri ya internetten öğrenmiştir veyada cafe, lokanta, çay bahçesi vs. tarzı yerlerde tıkınırken rastgelmiştir. tıpkı dürümüyle beraber ayranını yudumlarken şahit olduğu yukardaki olay gibi.
devamını gör...
her birimiz aşırı derecede yüksek tabakada ve feci televizyon izleme bilincine sahip insanlar olduğumuzdan zerre kadar hazzetmeyip her şeyinden haberimizin olduğu program.
devamını gör...
bir bayanın ağzından duyuyorsak aliyyül aladır...ama erkek söylüyorsa ağzına iki tane vurulasıdır...
devamını gör...
gerçek hayattan alıntı:
kasiyer: çayı büyük bardak mı küçük bardak mı alırsınız?
kadın: (eşine dönerek) nasıl alayım?
erkek: nasıl alırsan al ben ne bileyim nasıl içeceğini
kadın:büyük alayım mı o zaman?
adam sinirli sadece kadına bakar
kadın kasaya döner ''madem büyük alalım ikimizde'' :))
devamını gör...
rezil bir programdır.uzmanlar çıkıp çocuklar yarış atı değil kıyaslamayın diyo ama orada beyler de bayanlarda eşlerini yarış atı yerine de koyuyo kıyas da yapıyo.millet olarak suyunu çıkarmazsa ölecek hastalığımız var onun etkileri bunlar....
devamını gör...
izlediğim bir bölümünde, son kısmıydı yarışmanın, bir arabanın içine bir yığın insnaı doldurmaya çalışıyordu karı koca. oradaki kadınlı erkekli vatandaşlar da kucak kucağa, birinin neticesi diğerinin omzunda, kadının biri şişman kıllı bir abinin dizinde, bir tanesi ön cama sinek gibi yapışmış vaziyetteydiler. kısaca metrobüs kalabalığı yanında ferahlık gibi gelir bir görüntü vardı. yuh be dedim, bu kadına iett otobüsünde o kıllı abi yanlışlıkla dokunsa "aaayyhh imdat sapık var" diye bas bas bağırır ama gözünü sevdiğimin 5 dakikalık kamera önünde olma tutkusuyla hepsi sarmaş dolaş bir haldeydiler, kimse noluyo ya niye tanımadığım adamın kucağındayım ben diye sormuyordu. herkeste gülümseme. iğrençti. hala devam ediyorsa aynı iğrençlikte devam ediyordur muhtemelen.
devamını gör...
yarısmayı tahammul edip izlemedim. benim anlayamadıgım kendi ayakları üstünde durbilen kariyer sahibi bir kadın kocasına hayır ben bilirim diyebiliyor mu hadi dedi bunu bizim toplum mazur görüyor mu.
devamını gör...
kapasitesi belli bir aracın içerisine bir birlerine fordçuluk yaparak biten yarışma. doğan medya grubuna en içten teşekkürlerimi iletiyorum buradan.
devamını gör...
ceza almış, bu program yüzünden kanal d.

"kanal d’de yayınlanan “ben bilmem eşim bilir” isimli yarışma programında bir kadının kocasına söylediği, “beni başkasıyla hayal et” sözleri yüzünden rtük yayıncı kuruluşa 502 bin 979 tl para cezası verdi.

program yayınlandığı günden bu yana, kadının söylediği sözler tartışma konusu olmuştu. programı incelemeye alan rtük’te uzman raporu hazırlandı. konuyla ilgili rapor hazırlayan uzman, programda geçen diyaloglara atıfta bulundu.

yarışmadaki diyalog şöyle idi:

hande: bebeğim beni başkasıyla düşün, bak kötü bir şey düşün bana sinirlen.
sunucu: ya hande öyle bir gaza getirdin ki adam masayı alıp götürecekti.
hande: her şeyi düşündüm o geldi aklıma, etkili oldu değil mi güzel oldu?
sunucu: ona sor.
hande: etkili oldu mu hayatım?
sunucu: gıcık oldun mu?
berk: en son dönerken yuh dedim ya, belki duymuşlardır."
devamını gör...
saçma sapan bir proğram. ulan adamın karısı beni başkasıyla düşün diyor adamda gık yok. boşanma sebebi lan o söz direk. bu nasıl bir genişliktir.
devamını gör...
belgesel hastası olan babama belgesel bulamayınca izlettirdiğimiz program..hayvanların pardon el alışkanlığı insanların doğal ortamda aa tekrar pardon stüdyo ortamında kavgalarına,çiftleşmelerine,beslenme alışkanlıklarına,avlanmalarına dair güzel bir program..
devamını gör...
an itibariyle iki erkek yarışmacının olduğunu fark etmemle birlikle "la noluyoz?" dediğim program. meğersem ikizlermiş. *
devamını gör...
ilker ayrık'ın kanal d'de başarıyla sunduğu çok tutulan yarışma programı.
devamını gör...
artik bitse diye dusundugum yarisma programi. ulkemizde bir program tutunca tadinda birakilmiyor, kabak tadi verene kadar devam ettiriliyor.
devamını gör...
1 yıldan fazla süredir kesintisiz devam eden yarışma. yahu bu ilker ayrık hiç mi hasta olmaz diye düşünüyor insan.
devamını gör...
sunucu iyi yarışma iyi tamam ama arkadaş her defasında o tipleri nereden bulup yarışmacı yapıyorsunuz?
devamını gör...
aşkım kelimesinden tiksinmeme neden olan yarışma.
devamını gör...
kıçıkırık bi araba için olmadık rezilliği çeken zavallıların bizlere ibret olarak sunulduğu program.

oysa aynı veya benzeri elemanlara "insan gibi ibadet edin, cennet var ucunda" desen büyük ihtimalle hadi lennn derler, iki vakit üstüste namaz kılmak zor gelir paşa gönüllerine.
devamını gör...
türk kızlarının ne kadar çirkef olabildiğini gözler önüne seren yarışma. kız Allah seni kahretsiinnnn diye bağırdı kocasına yuh artık. bide oraya katılanların namaz kılıp kılmadığını yada kılmanın zor geleceğini bakarak anlayabilen, üstün zekalıları ! ortaya çıkarmayı başarmış yarışma programı.
devamını gör...
neden bilmiyorum ama bi türlü ısınamadığım yarışma. genelde misafirlikte falan görüyorum millet kitlenmiş izliyor baya baya halbuki bana ne heyecan ne keyif veriyor. * *
devamını gör...
nefret edilesi program. geleneksel türk ailesindeki versiyonu "ben bilmem beyim bilir"dir genelde..
devamını gör...
kanal d'de halen yayınlanmakta olan yarışma programı. işin açıkçası ilk zamanlardaki izlenirliliğini biraz kaybetti. ancak sunucu faktörü yine de eğer izlemeye layık daha güzel bir şey yoksa izlettiriyor.
devamını gör...
sürekli duyduğum ama bir türlü izlemediğim yarışma programıdır. başlayalı 3 dakika oldu ama bu yarışma, resmen evlilik kurumunun içine edilmek için yapılmış. iğrenç muhabbetler sözde eşlerin birbirine karşı hal ve hareketlerinin laçkalığı özellikle kadınların tutumlarındaki bayağılık çok enteresandır.
devamını gör...
yarışmacılar ajanslardan sbirbirine en çok benzeyen oyuncuları seçip evli diye millete yutturan programlardan biridir. bunlara özellikle türk ve müslüman aile yapısına ters olan ne varsa söyletiyorlar ve davranışları da ona göre değişiyor.

"beni başkalarıyla düşün" diyen kadın sözde kocasına gaz veriyor. normalde gerçek bir ailede bu sözden sonra cinayet çıkması gerekirken bunu o kadar normalleştiriyorlar ki bu televizyon programlarıyla bazen hiç farkında olmuyoruz.

kısacası asıl amaç türk aile yapısına zarar vermek ve
rtük'ün Allah belasını versin ki böyle programlara dokunmuyor.
devamını gör...
fikri olmayan eşlerin katıldığı program.''bana sorma kardeşim bana sorma!!
devamını gör...
ahlaksız dediler, israil oyunu dediler, toplumsal dejenerasyon dediler, türk aile yapısını katlediyor dediler ne demediler ki? ama hep izlediler, hep takip ettiler. izdivaç programlarına en çok saçma diyenlerin izlediğini biliyor muydunuz?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.