ben bu yazıyı sivrisineğe yazdım

sevgili sinek;
ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum. zaten hava sıcak bir de senle uğraşamam valla. ne yapmaya çalışıyorsun sen ya? neyse kib.
devamını gör...
geçen sizden biri odama kazayla uğradı, nedense iki sorti yaptıktan sonra yeğere yığıldı. bir süre yerde debelendi durdu ama en sonunda ruhunu teslim etti. şimdi sizden gelip arkadaşınızın cenazesini kaldırmanızı rica ediyorum. bu arada sakın bana musallat olmayın; arkadaşınız üzerinde tek bir fiske atmışlığım yoktur.
devamını gör...
sevgili sinek;

o camı kafa vurarak kıramayacağını artık öğrenmiş olman lazım. ayrıca perdeyi de delemezsin. senden bu cam olayını anlamanı beklemiyorum, yanlış anlama ama olmaz yani. dışarıyı görüyor olman, dışarı çıkabileceğin anlamına gelmiyor. hem ne işin var dışarıda. bir kötülüğümüzü mü gördün? karpuzu bile paylaştım senle. ee daha ne istiyorsun bilader? beyaz peynir bile getirdim ama yüzüne bakmadın, karpuza abandın ha abandın. yiyeceğin bir dilim, ama sen bir tabak karpuzu mundar ettin, hala cama kafa vuruyorsun...

devamını gör...
bak yaradan aşkına! kulağıma girmeye çalışma. başka bir isteğim yok senden. bacağımdan falan bir ısırık alabilirsin, bir sorun olmaz. ama şu burnuma, kulağıma girme olayına bir son ver. özellikle de uykumun en tatlı zamanlarını nasıl seçiyorsun bilmiyorum ki.
devamını gör...
madem çıkışı bulamıycaksın içeri hiç girme.hadi girdin diyelim niye çıkışı bulamıyosun nan.habire vızır vızır dolanıp kendini duvardan cama,camdan perdeye vurup da asabımı bozma benim.açtım perdeyi hadi efendi gibi çık dışarı.
devamını gör...
sinekcan.. bugünlerde o kadar yalnızım ki.. biliyorum sen de yalnızsın. fark ettim diğer sinekler seni yalnız bıraktılar yemin ediyorum gözümden kaçmadı kaçmaz benden böyle şeyler. sen de doğruca bana geldin. gel iç kardeş iç. yarasın.
devamını gör...
merhaba sivri,
bu sene seninle ankara'da karşılaşmamamızı bataklıkların kurutulmasına ve belediyelerin düzenli olarak etrafı ilaçlamasına bağlamıştım. ancak ağustosun ortasından sonra meydana çıkmandan anladım ki sen de sıcaklardan mayışmışsın da kalkıp kimsenin kanını emesin gelmezmiş.
yoksa 2 günde ayaklarımı toplam 10 yerinden ısırmanı bağlayacak başka bie sebep bulamıyorum. sen ayak fetişisti misin arkadaşım? vücudumda ısırabileceğin mis gibi iki kol, ne bileyim bacak macak dururken neden ayak? üstelik neden ayak parmaklarım? lan senin yüzünden ayakkabılarımı huzurlu giyemez oldum. bulduğum nice masa ayağına ayağımı sürterek kaşımaktan garip garip hareketler yapar oldum.
öpüyorsun kendine iyi bakıyorsun. kib.
lm.
devamını gör...
yaz değil sıcak değil. yenisahra metrosunda karşıma çıkış sebebin nedir allasen? filmlerde kliplerde millet metroda kelebeklerle karşılaşır ben sivrisinekle. niçün böyle yapıyorsun? tamam seninle bi' problemim yok. ama yani ne anlatmaya çalıştın bana da ben anlamadım?

neyse aldırma bana sen. bugün biraz asabiydim, yorgundum elimle kovaladım seni. yazın helalleşiriz dostum.
o güne dek yorma kendini. millet kabanlarla ve gocuklarla * * dolanıyor. onunçün sana şimdi buralardan bi ekmek çıkmaz.
kendine iyi davran.

sadecesule.

p.s: yazın helalleşiriz dediysek lütfen bi iki gel. tamam. işin suyunu çıkarma. katil etme adamı.
devamını gör...
bak güzel kardeşim..

aylardan ocak. buraya kadar problem var mı?

peki ulan, ne arıyorsun hâlen evimde o zaman? birinizi öldürüyorum diğeriniz geliyorsunuz, hepiniz de çinliler gibi birbirinize benzediğinizden ayıramıyorum hanginiz hanginiz. belki ben öldürdüğümü sandım ama sen ölmeyip geri geldin? ya da öldün ama sonra reenkarnasyonla yine sinek olarak geri geldin?

ne kadar saçmaladığımı görüp beni nasıl şizofren ettiğini anla artık. ve evime her nasıl girip mevzilendiysen bu kışta kıyamette, aynı şekilde çık git ulan!

devamını gör...
aşık süphani'den geliyor. http://www.cogitosozluk.net...

ah dostlar sivrisinek ile girdim savaşa
vız etti dız etti bir yandan kaktı
kılıç kalkanını kuşanmış gelmiş
vız etti dız etti bir yandan kakti

akşam yatmak için girdim yatağa
sırtımı vermiştim güzel yorgana
tebelleş oldu bir sivrisinek bana
vız etti dız etti bir yandan kakti

müzisyen mi oldun git ulan oyani
yumruk attım ama çıkmadı canı
bunda da var aynı ... ganı
vız etti dız etti bir yandan kakti

gece onikide oldu hareket
savunmaktı o an bendeki gayret
onda bişey yoktur bende çok zayiet
vız etti dız etti bir yandan kakti

saldıracağını metlub etmedim
taarruza karşı çok çaba verdim
tam yedi yerimden yarayı yedim
vız etti dız etti bir yandan kakti

süphaniyim savaştım sivrisinekle
üstüne yürüdüm kazma kürekle
başa çıkamadım ben bu meretle
vız etti dız etti bir yandan kakti
devamını gör...
hani koluma konup, bi ısırık alıp ölüyorsun ya olduğun yerde, böyle bi inme iniyor ya hani sana, kanımda ne var benim yahu diye düşünmelere sevk ediyorsun beni. sonra ahaha senin kanın bozuk diye espri yapan zevzekler de hiç az değil. gelme, konma koluma, ayağıma, tamam mı?
devamını gör...
sevgili vampir sinek,
şarkıcı olma sevdanı biliyorum fakat beni jüri sanmaktan ve o çirkin vııız sesinle şarkıcı olmaktan vazgeç. umudunu kırdığım için özür dilerim. kendine daha güzel meslekler seçmen dileğiyle... bir mağdur
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.