ben kamyon sürdüm leonardo da vinci

http://www.cogitosozluk.net...

avrupa birliği eğitim ve gençlik programları merkezi başkanlığı tarafından düzenlenen "mesleki eğitimde yeni fırsatlar: leonardo da vinci programı'nın mesleki hareketliliğe katkısı" konulu izleme toplantısına katılarak konuşma yapan avrupa birliği bakanı ve başmüzakereci egemen bağış sayesinde hatırladığımız ilkokul esprisi.

bağış sayesinde yurdum mizahı tüm avrupa'ya tanıtılmış oldu. umarız bir dahaki ilk toplantıda cenaze namazımı jack nickolson ve george coloney çok sevdim o beni hiç sevmiyora da girer sevgili bakan.
devamını gör...
avrupa birliği bünyesinde google translate tadında türkçe / ingilizce tercüme masası kurulmasına sebep olacak espri/esprimsi. erdoğan'ın fransız kalmak cümlesini error 32 hatasıyla çeviren tercümanların dumur olmasına vesile olan yeni bir türkçe kitleme..

lorry mi dersin vinç mi dersin bilmem lakin "lütfen sıraya giriniz cümlesini------ please enter the desk" demediğiniz sürece sorun yok azizim.
devamını gör...
kamyon çeken 10 ton, gönlüm çeker paris hilton.. bu arada paris hilton arda yı tanımıyomuş.. pööhh! biz de seni tanımooozzz..
devamını gör...
abi bu espiriyi yaptığımız dönem de daha tekerlek icad edilmemişti siz nerdesiniz hala.
devamını gör...
adam vitrivius insanı desin, muhteşem çizimler, mühendislik harkası icatlar , acayip tablolar bıraksın dünyaya, sonra bir hırt çıkıp iğrenç bir espiriye meze etsin ustayı. gülmüyoz lan, gülmüyoz. yeter.
devamını gör...
asker de teğmenin yanın da yaptığım iğrenç espiri.
+komutanım içimden geldi.
- bazı şeyler içinde kalsın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.