Ben burayı adam ederim

1 /
Türkiye'de konum ve itibar sahiplerinin sevmeyecegi bir adam haline gelirsiniz. Bir örnek vereyim topal talat'ın oğlu adanalı fatih (başarılı olsa da) galatasaraylı monşerler tarafından hiç sevilmemistir. Küçümsenmistir.

Oysa ayni fatih ilk imzasini (teknik direktor) olarak attiginda tesislere geldiği bir videosu var. Orada florya'daki odalarin duvarlarina, tavanına kadar inceliyor. Alt yapi vs ilgisinden bahsetmiyorum. Hoca binanin icine bakar mi lan? Bakıyor o adam iste. Sıvasına kadar. Anlatabiliyor muyum hikayeyi??? Böyle adami sevmezler çünkü sözüm ona elitler böylesi kendilerine göre alt tabakadan gelen birini haz me de mezler. Önlerine geçmesi zorlarına gider. Neyse nereye bağlayacam ya şimdi. Konudan uzaklaşmadan:
T: genelde ayağı kaydırılan idealist kişi söylemi.
Çok iddialı bir laf. tabi ki ''yetki verin'' de demiştir.
Çalıştığım * fabrikalardan birisinde yükleme elemanlarına dahi söz geçiremiyorlar. Çünkü;

*
Bir defa her şeyin doğru dürüst olması için senin doğru dürüst birisi olman lazım. Yani böyle pırıl pırıl, hiçbir açığın olmaması lazım çünkü olduğu takdirde bazen ağzını açamayacaksın. *
Orada çalışan elemanlar çok eski, 20-30 yıllık adamlar ve de hep akrabaları. Hatta uzun süredir görmediğim bir tanesi geçen ay buraya uğradı, adam çökmüş hala orada çalışıyor bırakmıyor. * eski oldukları için içerideki her olayı biliyorlar. kendilerinin de muhtemel yüklü tazminat falanları var.
> yönetici takımı iş bilmez olmayacak ama maalesef bizde hiç bir b.. bilmezler. O fabrikayı çekip çeviren bahsettiğim elemanlar hemen hemen.
orada herkesin açığı var, it itin kuyruğuna basmaz bunu bilin.