beşiktaş

1 /
tebrik ettiğimdir. türkiye futbol tarihinin süreç olarak en zor turnuvası muhtemelen bu sene oynandı. üstüne üstlük adamlar yoklarla savaştı. tertemiz şampiyon oldular. yiğidi öldür hakkını ver. tff baya fenerbahçeli gibi süreci yönetti. şampiyonluk yarışında ikisi varken beşiktaş ın maç programını saat ve tarih olarak nasıl düzenlediklerine! şahit olduk. evet bu kısıtlı kadroya rağmen şampiyon oldular.
Rakip takım taraftarları bayramı şampiyonluk umuduyla geçirsin diye, şampiyonluğu son maç ilan eden koca yürekli takım. Ne aboubakar, ne Larin, ne Ghezzal, ne Atina, ne de de Souza... Şampiyonluğun yüzde doksan dokuzu sensin Sergen Yalçın Bey. Eyvallah reis. Sene başında, Küme düşmeme mücadelesi verir diye dalga geçilen takımı, son 5-6 haftayı fotvetsiz ve yedeksiz oynamak zorunda olan takımı şampiyon yaptı. Büyüksün, umarım yurtdışında da büyük başarılar elde edersin.

(bkz: Sergen attı şampiyonluk geldi)

Not: sevinçlerimizi veya üzüntülerimizi yaşarken, başkalarını üzmeyelim, birbirimize girmeyelim. Lütfen gelişimini tamamlasın artık ülke insanlarımız ki, devletimizde büyüsün, gelişsin. Saygılar.

Yattık kalktık gene buradalar. Arkadaşlar midenize taş oturdu farkındayız, mağaranızdan yeni çıktınız sizi ezmeyeceğiz olur öyle 10 yılda bir şampiyon oluyorsunuz yazıyorsunuz.

Bakın bilal'e anlatıyorum beyninizde bazı parçalar harekete geçsin. (swh)

Son 5 senede beşiktaş 3. Şampiyonluğunu kazandı sen lisede ergenlik yapıyorsan o senin acizliğin. Evet şampiyonluk sayımız en fazla olanla 6 eksik, uçan kaçan fenerbahçe ile 3 şampiyonluk hani şu 7 senedir şampiyon olamayan gariban. Şampiyonlar ligi topunu görse bu ne diyecek mübarek kardeşim.

Menemen yiyor diye dalga geçtiğiniz takım yenilsin diye uyuyamadınız haftalardır. Derbilerde bu sene sadece 1 yenilgimiz var onda da 7 eksikle çıktık hadi neyse.. Gidin talcid falan alın yahut soğutucu. Siz bu kafayla tiner, menemen demeye devam edin biz de çatır çatır şampiyon diye yazdırmaya.

2015-16 beşiktaş
2016-17 beşiktaş
2017-18 galatasaray
2018-19 galatasaray
2019-20 başakşehir
2020-21 beşiktaş

baya baya ara sıra kazandığımız kupa olma yolunda ilerliyor.

Toplam şampiyonluk sayıları

TAKIM
Galatasaray 22
Fenerbahçe 19
Beşiktaş 16
Trabzonspor 6
Haftalarca takımın 5 as oyuncusu eksik ve yedek olmadan oynayıp şampiyonluğu hak eden takımım.
Gol atman gereken maçlarda yedeklerden necip, dorukanla maçı çevirmeye çalışan bir Sergen hoca vardı sahada. Bu takım lig başında 6 maç da sadece 1 galibiyeti vardı. Bunu da unutmamak lazım. Sancılı olsa da böyle kazanmak daha güzel oldu. Sonuçta mayıslar bizim diyenler arefeyi görüp, bayramı göremediler.