bir delinin karalama defteri

1 /
daral geldi pencereyi aç!!1 cam aç cam!!!1! üstten değil komple aç!!1 yırtarım olm o güneşliği falan çek şunu! bırak girsin okşizen özgürce içeri. daral geldi!!!
#7034205

Burada kısmen haklısınız. Ancak menemene ispermeçet balinası gözyaşının konulması sultan 4. Milör tarafından yasaklanmıştı. Bunu unutmuşsunuz. Hem balinaların ağladığını da nereden çıkardınız.
Bu sebeple siz de tüm klingonlar gibi tanımadığınız birine "nuqneH" demeden önce ay ışığında dans edebilmesi için ona kırmızı stiletto alın.
Turist ömerdeki zıııttt nedir denilince yanmaya başlayan kompitere emanet olun.
biri oyun oynasın da ben izleyeyim, izlemeyi severim diyorum. hayat diyor ki 'cıks'. eline alacaksın kitabı kalemi sen yazacaksın. öyle kolay şey yok. ağlamayana meme de yok süt de yok. hayata trip atarsan şekerli süt de gelmeyecek. aç kalacak ufak kalacaksın. kısacası saçmalama. ağla. biri duyar inşallah canım ya.
o kadar mutsuzum ki o kadar mutsuz olduğumu düşündükçe bir o kadar daha mutsuz oluyorum. fıtraten bu denli zayıf olmadığıma olan inancımı söküp attıracak seviyede yaşattıkları o yetersizlik duygusunda boğulmalarını isteyecek kadar yoğun bir sevgisizlik çöktü içime. toparlayamıyorum, gitsem gidemiyorum, kalsam kalamıyorum, belamı da istemiyorum, ne olacak bilmiyorum.
- enaniyetin en sevdiğimi de başkalarına kendini mütevazı bildirirerek yapılanı. sorsan "ah ne iyidir, hem bilgili hem mütevazı" bir kişinin damarına basmayagör. hemen ders verici üslubunu takınır, asıl demek istediklerini yumuşatıp, ara ara açık vererek sözde nazik bir had bildirmede bulunur. böylesi insan için en acınılasıdır, zira kişi üzerine hiç çamur sıçratmadan rodeo yapmak istemektedir. böylece muhatap bile almadığı boğa, güya bu bilgiçlik karşısında ezilerek boynunu büker ve kaderine razı olur. böylesi size alkış getirir. yüksek desibelli, bol alkış. halbuki meydanda bir de çamur vardır ve onun içine girmeyi göze alarak çamurun saygısını kazanan bir tek boğadır.

+ neye yarar bu kadar insanın yanında çamurun saygısı ?

- bilmiyorum fakat insan, en temiz haliyle ondan karılmıştı.
#7034199 hayır karpuzlar çatlasa da insan kokuşmuş bir boşluktur. ne devedikenine ne gramere ölü pırıltının hesabını mı soracağız? efkarıumumiyenin comburladığı zahirin faili mefulü ve ondalık şakşakçıları yüzünden böyle düşünüyorsunuz.