bir erkeğe en çok yakışan şey

1 /
gıybet edilen ortamda masasını değiştirmesi gücü yetiyorsa susturması, zulüm edilen ortamda zulme karşı durması gücü yetiyorsa zulmü durdurması, tüm bunlar olurken gücüm ya yetmezse diye düşünüp daha güçlü olması.
Cinsiyet ayrımı yapmadan her insana merhametli ve vicdanlı davranmak, dostluğunu ve sevgisini tam anlamıyla karşındakine hissettirmek bir erkeğe çok yakışır.
Muhatap kişideki algı bozukluğuna göre değişir.

Özellikle ülkemizde biz hanımlar için çok yaygın olan değersizlik ve duygusal yoksunluk hali bakımından bir erkeği en çekici yapan şey onun zor ve ulaşılmaz oluşudur.

Söyledikleri kadar meşgul olduklarına da zerre inanmıyorum bu arada.

Ah babacım, senin bana çivi gibi çaktığın yüksek standartlar şemasından dolayı nerede senin gibi zor kişilikli bir adam varsa kızın gidip kalbini ona veriyor...
vatan, millet, din, diyanet aşkıyla bakan idealist dava adamı bakışı. evet o derin ve anlamlı bakış. malcolm x bakışı mesela. veya aliya izzetbegoviç bakışı. erbakan bakışı. muhammed mursi bakışı. mağrur, kendinden emin, keskin bakış.
İnsana güven duygusu veren duruş, şevkat,sadakat, bilgi,cesaret .Sanırım zaten bunlar her insana çok yakışıyor. Bir de açık konuşayım uzun boyda yakışmıyor değil hani.