bir erkeği kaybetmenin en etkili yolları

1 /
ilişkilerimizi; "kazanmak-kaybetmek" kurgusu içinde yaşamazsak kimsenin kimseyi kaybetmediğini, gidenin gitmesi gerektiği için gittiğini, gelenin de gelmesi gerektiği için geldiğini anlamakta zorlanmayız.

sevenin daima kaybedeceği yanılgısı mide de bulandırıyor aslında. seven sevme eyleminden aldığı haz nedeniyle bile kazanmış sayılmaz mı mantıken?

bilemiyorum. fakat kazanmak ya da kaybetmekten ibaret değil sanki bazı şeyler; üstelik arada aşk gibi bir bağ varken işler karışıyor da.

ne kazanılan ne de kaybedilen olmak isterdim açıkçası. kimse yalnızca böyle anılmak istemez.

fakat tanım yapmaya mecbursak şayet; bir erkeği kaybetmenin en etkili yolu ona yolu göstermektir?
'sana sevdiğin takımının formasını alacağım' diyerek vahşi bir ormana bırakın ve oradan hemen uzaklaşın. Böylece erkeğinizi kaybetmiş olursunuz. Fakat ben bu ucuz numaraları yemem, haberiniz olsun.
okuyup okuyup anlayamadığım yollardır.

en etkili yol ne demek? burada 'yol' 'teknik' anlamında kullanılmıyor mu? hani "gidiş yolundan puan verdim" cümlesindeki ile aynı anlama gelmiyor mu "yol"? mesela "erkeği kaybetme tekniği"? böyle bir şey olur mu? menfi bir şey için yol, teknik vs kullanılır mı? kazanma yolu olur da, kaybetme yolu nasıl bir şey? diyelim ki bunu görmezden geldik, etkili yol nedir? kimi etkiliyor bu yol? kaybedilen erkek mi "sıradan bir kaybediş değil bu, ben çok müstesna şekilde kaybedildim" diyor, yoksa kaybeden taraf mı kendi icrasından çok etkileniyor? "off be ne güzel de kaybettim diyor?" ya da bu kaybeden- koybolan ilişkisinden çok etkilenen, gözleri kamaşan 3. bir taraf mı var?

ne demek be etkili yol?

işte siz bir kelime yazıyorsunuz, editör kaç saat kafa patlatıyor, anlayın.
asit dolu küvete yatırın.
ya da beş parçaya bölün etini kemiğinden sıyırın
yumuşak dokuları ve et kısmını kıyma makinesinden geçirip sokak köpeklerine yedirin
kemikleri bi çuvala koyup çekikle un ufak edin kuru ekmek ve kemik suyuyla karıştırıp lapa yaparak sokak hayvanlarını sevindirin.
serçe parmağının distal falanks kemiğinden zaferin simgesi olarak kolye ucu yapın.
saçı uzunsa saçından değilse bağırsağını kurutarak kolye ipi yapın.
ortadan kaybettiğiniz erkekten hatıra olarak kalsın.