bir erkek için çabalamayan kadın

1 /
henüz evinin hanımı çocuklarının anası olmayı düşünmeyen kadındır.
veya kaçan kovalanır taktiğini uygulayan kadın da olabilir.
çünkü kaçan her zaman kovalanır.
"ıyyy bilmem ki " modunda çıtkırıldım kendini prenses zanneden klasik türk kadın tiplemelerinden biridir. önüne attığı bir iki kemik kırıntısına ağzı sulana sulana bakacak kadar abaza değilsen üç saniye içinde koy kıçına tekmeyi ve önündeki maçlara bak.
Yakın ahrabamdan biri psikolog. Buna dedim abla bir bayan nikahsız olarak neden sevdiği erkekle yatar?

Dedi: Kendini terk etmesin diye, bağlamak için. Beyle derin ilişkiler yaşamış bayanlara, platonikçi erkek bir heçtir. Evet.

Bayanın çabalaması olmaz. Sadece razılığı vardır. Erkeğin rekabeti vardır. Ama biz devrimciyiz ve rekabete girmeyiz. İlk sevdiğim kuzı akrabam sevdi, ilgiyi kestim. 2'si de yakın arkadaşlarıma asılıyorlardı. Beyle şansın ... beygir kovalaya.
sevmeyen ya da sevildiğinden emin olmayan biri olması muhtemel kadın.

çabalanacak insan olmadan mecnun triplerine girmemek lazım pek sayın türk erkekleri, hele hele akhilleus hiç, zavallı tendon reis.
Babasının prensesidir. Bir Türk kızı kimse için çabalamaz. Onun için dağlar delinsin, çöller aşılsın ister. Hatta Truva savaşı da onun için yapılmalı diye düşünür.
makyaj da yapar güzel kıyafetleri de vardır.

kadınların yaptığı her hareketi kendilerine yormak sanırım eksik kromozomlulardaki testosteron hormonundan kaynaklanıyor. yazık.