Bir kızımızın düğünü vardı oraya gitmek durumunda kaldım

1 /
CHP'li belediye başkanı olması durumunda a haber kanalizasyonu'nun adamın evinin önünde canlı yayın aracını konuşlandıracağına inanıyorum. Bu rezil inancı topluma aşılayan riyakar ve sahtekar zihniyettir. Kati surette yanlış yapmazlar, her haltları küçük mümin latifesi ya da kurban olduğum Allah verdikçe veriyordur... Bir de Allah utandırmasın var. Ar damarı çatlaklar.

T: arsız bir gerekçe.
Düğüne gitmemiş nikaha gitmiş tebrik edip çıkmış. Ortalığı velveleye vermişsiniz. Hadi düğüne gitse neyse de nikaha gitmiş nikaha. Çok kötüsünüz be. Anlayış , hoşgörü bitmiş. Hepinizden tiksiniyorum. *
Ben niye hak ediyorum arkadaş, ormandaki kaplumbağa, sincap, ahırdaki inek, koyun neden hak ediyormuş bu yaşadığını? O zavallılar da mı oy kullandı zamanında seçimlerde?
Rezalet üstü rezalet bir açıklamadır.
düğünlerde rahat rahat fink atabilmesi için görevden alınması gereken thk başkanının açıklaması.

bir de pişkin pişkin açıklamalar yapmış.
peki sen bu görevinden dolayı maaş alıyor musun? alıyorsun.
o zaman görevinin başında olacaksın.
veya şimdiye kadar aldığın maaşı geri ödeyeceksin.
bu açıklamayı anama - babama söylerim, ama bir yolunu bulup o hanım kızın düğününe gitmenin sünnet/vacip olduğuna beni inandırırlar.
depremde Erzurum'a ailesinin yanına giden imamoğlu'na bu sebepten aylarca küfür ettiler ama. ne zaman konsuu açılsa hala ediyorlar.
akp'nin atadığı adam hanım kızın düğününe gidince sevap oluyor.
zihniyet bu. yapacak hiçbir şey yok.