Bir yazarın bordo bereli olup olmadığını anlama yöntemleri

1 /
Kavga çıkartın.

Çat çat çat ateş ediyorsa bordo berelidir. ''Yanlış anladınız leydim, bu ne gereksiz çıkıştır böyle'' diyorsa beyefendidir, sevin*.
bir tanımın üstünde abavnto yazıyorsa jandarmadır temkinli olun.
bir tanımın üstünde tekilsahıs yazıyorsa komandodur çok dikkatli olun.
ama bir tanımın üstünde kallione yazıyorsa bordo berelidir, kaçın!*
ulan en son "Olası bir ayı saldırısında yapılması gerekenler"den sözlükteki bordro bereliye nasıl geldik aklım almıyor. bir dönem derin sözlük adı altında bazı yeraltı oluşumları, illümünakaşik topluluklar vardı gerçi. bu açıdan bakınca sözlükte bir bereli, takkeli, tekkeli olmaması zaten garip olurdu. tavsiyem ona küçük şakalar yapın; "mahkemede görüşürüz, amcam polis" gibi.
yemlemek en iyi taktik olabilir. eğer yemi görür görmez harekete geçiyorsa olsa olsa intihar komandosudur. ancak yemi görünce pusuda bekliyorsa ve zamanı gelince mesafe tanımaksızın nokta atış yaparak hedefine ulaşıyorsa kesin bordo berelidir.
Arkadaşlar bir yazar eski mi, yeni mi önemli değil önemli olan mahlas altı saldırıları sonrası verdiği reaksiyonlar.

Noodle yaparken yazısına eksi geldiğinde hala Nike gülümsemesi yapıp yapmadığı, ya sen kimsin nicki minajıma laf ediyorsun derken bruce willis gülümsemesine devam etmesi.

Bakın size kimsenin bilmediği bir hikaye anlatayım.

Sene 2013 falan kuru kafalar sözlük partisinde herkes maskelerini alıp gelmiş bende 28 şubat'ta derslere girmek için arkadaşın aldığı perukla bildiğin kızların arasına sızıp sözlük dedikodularını almaya çalışıyorum.

O sırada ilk nicki beyaz sonra x dalton sonra mr. Harris en sonunda da e1k olan değişik adamla tanıştım. Ağzından laf almaya çalışırken bana kork sadaret'in beşinden kallione'yi ayırır sözlükten falan dedi. Dedim ben onu nasıl bulucam..

O seni bulur derken limona batırılmış havucu kemirip gitti. Adam meğer bordro bereliymiş. Bildiğin masa başı guguk kuşu..

Yazık!