A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/var/lib/php/sessions/ci_sessionqajufk9mf9tj45glgb1mo67nbh74l695): failed to open stream: No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 176

Backtrace:

File: /var/www/dunyasozluk.com/src/application/controllers/Pages.php
Line: 10
Function: __construct

File: /var/www/dunyasozluk.com/src/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Failed to read session data: user (path: /var/lib/php/sessions)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Backtrace:

File: /var/www/dunyasozluk.com/src/application/controllers/Pages.php
Line: 10
Function: __construct

File: /var/www/dunyasozluk.com/src/index.php
Line: 315
Function: require_once

Biz aslen kafkas göçmeniyiz diyen elemanın ellerinin üşümesi -dunyasozluk.com

Biz aslen kafkas göçmeniyiz diyen elemanın ellerinin üşümesi

1 /
bu ergenekon destanı'na konu dağı erittik ya hani onun laneti var bence bütün anadolu demir eksikliği çekiyor. daha bugün arkadaş tutturdu ayağıma soğuk geliyor diye. soğuğu geçirmeyen bir yağ tabakasına sahip olsam hadi empati yapamıyım da ondan daha az kilom, nerden çıkardın şimdi üşümeyi...

yalnız geçtiğimiz değil ondan önceki cuma ayasofya'nın dibindeki küçük caminin avlusunda hissedilen -10du. şahitlerim yok. sadece ilk sünnetten sonra tekrar ayakkabıları giyip ayakta ısınma hareketleriyle hutbeyi dinleyen bedenim şahit. tek değildim bu arada hatta bu taktiği astronot gibi teçhizatlı bi belediye görevlisinden gördüm. zira bilmem kaç asırlık taş bize kırım cephesinden bi soğuk üflüyordu ve hasırı bile olmayan camide ince seccade hiçbir şeyi tolere edemedi. içerde alttan ısıtmalı mihrapta takılan hocaefendi ise rüzgar kelimesini bile rüzgaaaaar diye okumaktan geri durmuyordu. o cumadan sonra birileri haftasonunu cırcır geçirdi. birileri ise hutbeyi ayakta dinleme garabetiyle kurtardılar.

olmayan şeyi satmaya gerek yok bence. üşüyosan kollıycaksın.*
e devlet üst soy bilgisinin fotokopisini arkadaş grubuna dağıtmadığı takdirde tüm sosyal ortamlardan men edilmesi gereken anemik insan.

seviyoruz provokasyonu...
doğduğunda buzlu su ile çeliklenmediği için gözenekleri ve ruhunun camları açık kalmış kişidir. ara geçiş insanı olmak zor iş.
refikası olmadığını dolaylı yoldan söylemek istiyordur. biz elleri üşüyene, iç hastalıkları uzmanına yönlendirdikten sonra karışık kaset hediye edip işi arabeske bağlıyoruz. biz kim miyiz? biz biz, dünya sözlük yahu...
Hadi anladık ülkedeki kadınların yüzde 98.2'sinin demir eksikliği var. ben daha elleri, burnu, ayakları üşümeyen duymadım. Ofiste üstüne yozgat yorganı atacak onbinler var. Akdeniz animesi bunlar, cartoon gibi ülke.

Ya sen nasıl kafkas erkeğisin? arkadaş elim üşüyor diyor, pokemon gibi erkek çocuk yetiştirdiniz analar babalar. Yok kırılır, yok içine kapanır, yok asosyal olur.

Şimdi ne oldu? Hepsi miami vice bebesi gibi, bir de nutrigina krem kullanıyor sanırsın norveçli balıkçı. Dedeniz bilse kafkaslardan gider mısır kahire'de nargileci açardı. Tiplere bak tiplere..