biz biliyoruz da mı oynuyoruz terör örgütü

1 /
Halı sahaya adam ararken bünyesine dahil olduğum ponçik örgüt.

+Maç var adam eksik gelsene
-ben pek bilmem oynamayı
+Yav biz biliyoruz da mı oynuyoruz yazdım seni.
üyelerinin çoğunluğunu pistin ortasında kendinden geçen insanların oluşturduğu örgüt.

baskı kurdukları insanların bazen sahiden bulunulan ortama olan uyumu siyah ile beyaz'ın farkı gibi olsa da, aynından benzer şekilde ortaya çekilen insan sayısı fazla olduğundan çok da şey yapmamak lazım. ayrıca teyzem ya sen de iyi ki bilmiyormuşsun, ben en son bu hareketleri shakira yaparken seyretmiştim. *
kız kardeşimin düğününün yaklaşmasıyla odağı haline geldiğim örgüt.
öyle bir yapılanma ki 2 ay önceden "oynamaya hazır mısın?" sorusuyla insanları boğmaya başlıyor. gerçi bunda salak kardeşimin nikah yerine 2 ayrı düğün yapması ve ankaralı olmam da etkili ama neyse.
hayat böyle bir şey olsun. insanları rahat bırakın.

#düğünsuçtur.
genelde genç hanımların şikayetçi olduğu deneyimli teyzelerden oluşan terör örgütü. bizim küçükken mukabelede poğaça gömerken gördüğümüz o teyzeler artık kına gecelerinde ne danslar sergiliyorsa... hep merak etmişimdir şu kına gecesi ortamını. aklımda cumhurbaşkanının halka fırlattığı ışıklı top gibi dönen teyzeler canlanıyor. gerisi flu.
düğün ve kınaların vazgeçilmezi.. oynamayacağım, bilmiyorum dersin bizde bilmiyoruz sende alkış tutarsın gel kız diyerek diretirler, ellerinden kurtulmak zordur..
* yalnız bunların silahı genelde shakira kemeri oluyor.. bilsen de bilmesen de o kemer olunca hiçbir şey anlaşılmıyormuş..
hep beraber bir internet kafeye gidilip age of atılmak üzere karar alındığında "abi ben bilmiyorum o oyunu ya cs atsak ?" diyen vatandaşa çullanan terör örgütü. adamlar haklı. altı üstü işçi basıp odun kırdırtacaksın bu neyin nazı ?*