boyner

boyner büyük mağazacılık a.ş, türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından boyner holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. o zamanki adıyla çarşı mağazaları olarak bakırköy'de ilk mağazasını açan boyner, mart 2011 itibariyle bugün türkiye'nin 25 ilinde 34 çok katlı, 13 konsept mağaza, 9 boyner outlet mağazası ve 4 bssd mağazası ile faaliyetini sürdürmektedir.*
devamını gör...
--- alıntı ---

boyner büyük mağazacılık, yeni karamürsel giyim ve ihtiyaç maddeleri ticaret ve sanayi aş (ykm) hisselerinin yüzde 63'ünü ve yeni karamürsel giyim ve ihtiyaç maddeleri pazarlama aş'nin (ykm pazarlama) yüzde 20,62'sini satın aldığını duyurdu.

boyner'den kamuyu aydınlatma platformuna (kap) yapılan açıklamada, bugün boyner ile ykm ve ykm pazarlama hissedarları arasında, ykm hisselerinin yüzde 63'ünün ve ykm aş'nin yüzde 56,25 oranındaki iştiraki konumunda olan ykm pazarlama aş'nin hisselerinin ayrıca doğrudan yüzde 20,62'sinin boyner tarafından satın alınması amacıyla hisse satın alma sözleşmesi imzalandığı bildirildi.

--- alıntı ---
devamını gör...
online sitesinde alışverişin sonunda kuruş küsüratlarını yuvarlayıp akut, tema vb vakıflara ufak da olsa yardımda bulunma imkanı sunmakta. daha sonra üstüne +1 lira ekle gibi seçenekler de sunuyor. damlaya damlaya göl olur, banka kara deliğinde küsüratlar kaybolacağına hayra katkısı olsun.
devamını gör...
gezi olaylarına açıkça destek sağlayan, elinde "ne sağcıyım ne solcu çapulcuyum çapulcu" pankartı taşıyan, aradan 15 gün geçip sert tepkiler alınca "artık eve mi dönsek" diyen bir patrona sahip kuruluş.

o günden beri hiçbir markasının yakınından dahi geçmiyorum.
devamını gör...
her ayın son günü yüzde elli indirime giren mağaza.. örneğin ayın 29 unda güzel bir etek 100 lira ise 30 unda 50 lira.
hayır yani ayın 3 ünde,10 unda ya da 28 nde alınan ürün neden 2 gün sonra indirime giriyor ? madem giriyor neden haber verilmiyor ? ay sonu gelmeden ürün alan müşterinin günahı ne ?
esefle kınıyorum sizi.
devamını gör...
ykm karşısında geriye düştüğü için şimdi eski ismi olan çarşı mağazaları adıyla yavaş yavaş tekrar piyasaya giren şirket.bu ne olum lan,biz beceriksiziz demek değil mi bu?çarşıyken ismini boyner yaptık ama beceremedik tekrar çarşıya dönüyoruz demek mi acaba?
devamını gör...
10 liralık şŸeyi 50 liraya satan bir mağŸaza. seri sonu etiketi yapışŸtırdığŸı herhangibir giyim eşŸyasına fazla itibar etmemek gerekir. nitekim bu etikete sahip olan bir ceket gömlek kombinasyonuna yaklaşŸmam ve 400 tl'lik fiyatı görmemle ağŸzımın payını almam bir oldu
devamını gör...
birçok markanın ürününü birçok markanın kendi mağazasından daha ucuza satmaktadır.

bu arada bunların internet sitesindeki fiyatlar ile kendi mağazasındaki fiyatlar aynı mı bilmiyorum sitede bir ayakkabı var beğendim indirimde de alayım diyorum ancak mağazasında da indirimde mi bilmiyorum. bilen varsa?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.