bücür cadı

1 /
#7029401

yunus bülbül demeye başladığınızdan beri gamze gözalan’ın köfte arabasını durdurup “arabaya taş, ben bu yola baş koydum abbasım” deyişi yankılanıyor etrafta. durun, bana bu kadarı bile fazla. *
Gamze gözalan'ın abbaşım abbaşım diye dolandigi diziydi. Köfteci abbas. Ve tabi mafya babası. Adamlari tarafindan Bobili denilirdi kendisine. İşleri birbirine karistirdiklarinda babanin laf sokuslari siyasi gondermeler tasir " az gelişmiş ülkenin cok gelismis hiyarlari/ soganlari falan. E bu diziden de anca bu kadar siyasi gönderme.
Yerli cadı olması açısından muadillerinden ayrılan dizi. Yunus Bülbül’ün bu kadar iyi oynamasının sebebi tabi ki öz hakikî bir keko oluşudur. Ağzını sağa sola büzen minik cadının akibetini bilen var mı ahali? Aile büyüğü gibi konuşan eşeği unutamıyorum lan agahagggh.
"Hey aptal kız, sen neden hep böyle aptal şarkılar söyleyip zıplayarak yürüyorsun bakalım he?" Diyerek kendisine zorbalık yapmaya kalkan mahalle veletlerine karşı dimdik bir duruş sergileyen yerli ve milli cadımız.