bunu yapan kim amerika arkasında kim var israil

abd'yi bilmem de israil artık evimde oturduğum koltuğun altından bile çıkacak. bir ülke bu kadar her işe karışır, her taşın altından çıkar mı yahu. bir de solcular bu cümleyi çok kullanmazlar, onlar genelde her şeyin arkasında hatta sözlüğe yazar olmamazın bile arkasında emperyalizm olduğunu iddia ederler.
devamını gör...
amerika'nın hiçbir ülke içişlerine karışmadığını, israil'in dost ülke olduğunu bilmeyen gafil beyanı.
ama iran başbakana büyü yapmıştır bak ona inanırım.
devamını gör...
amerika da ki israil lobisini az çok bilen kişinin tespitidir.

müslümanları koyunlaştırma projesini yürüten sözde hocalar bunun bilinmesini istemez.
devamını gör...
otoriteden izin aldınız mı sorusunundan önce mi sonra mı kurgulanıp beyana döküldüğünü merak ettiğim durum. malum her haltın altından israil çıkmıyor ama altını silecek olsa sileyim mi efendim durumuna gelenler durumdan rahatsız belki de.

belki de her haltın arkasında ingiliz yahut yahudi yok ama onun çıkarı doğrultusunda teferruat olan işler vardır kim bilir. şurada da çok güzel ağaçlar var , yalnız kalmasınlar açık ton yeşil kullanacağım , ince fırça vuruşlar salgın ve dipsiz bir kuş annesi arıyor karşiki dağlar jenderme..

hayat oyun zaten!
devamını gör...
aslında bizim sanal korkularımız çocukluğumuza dayanır. daha küçükken, "yemeğini ye canavar gelir seni yer şimdi" diye büyütülmedik mi? kimdi o canavar? hiç gelmedi, gören yok bilen yok.
korku ile büyütülen bir toplumuz vesselam.
devamını gör...
'yemeğini ye canavar gelir seni yer' diye büyütülen ve canavar manavar gelmeyince artık tüm komplo teorilerini çöpe atan yiğit kişi beyanı.
valla çok canavar gördük biz. 'our boys did it' diyen canavarlar. afrika'ya nükleer silah sattığını bizzat itiraf eden zombiler. dünyada sömürgeleştirmedikleri, içişlerine karışmadıkları hiçbir ülke bırakmayan güneş üzerine batmayan vampirler gördük. bunları canavar oldukları için yapmadılar. menfaat icabı için yaptılar. ama şeytan için derler, en büyük hilesi, kendisinin olmadığına insanı ikna etmesiymiş. bazı şeytanların en büyük hilesi de budur. 'siss nasil diyorsunuz siss ortadoğulilar şok komploci canimm'.
devamını gör...
otoriteye, güneydeki sevdiği ülkeye ve arasının bozulmasını istemediği ülkeye karşı atılan her türlü iftirayı(!) göğsünde yumuşatmaya çalışan kişinin bir başka savunma çabası. korkma cano seni ayırmayacaklar o sevdiğin ülkelerden. ahirette birlikte haşrolunacaksınız.
devamını gör...
amerika ve israil söz konusu olunca 'komplo teorisi yeaa' diyenlerin televizyonlarında 'karanlık kurul' lar kurup, iran'la ilgili akla ziyan teorilere girişmeleri de ibretliktir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.