burak yılmaz

1 /
Galler maçında sahada ruhunu ortaya koyarak, gerçek bir golcü gibi etkili oynadığı yetmezmiş gibi, 88.dakikada faul yaptığı rakibi yerdeyken eğilip çenesini sallayarak tehdit etmeyi hak eden Mezopotamya aslanı.
ülkemizde hırsız olarak aşağılanırken, fransa'nın baş takımlarından birisi olmayan lille takımının fransa şampiyonu olmasında büyük pay sahibi olmayı 36 yaşında başarmış golcü futbolcu. hayreti mucip dimi. daha hayret verici bir istatistik ise, gol atamadığı tek takımın fenerbahçe olmasıdır.
Millet vakti zamanında kendine sövüyordu. Yok şöyle ahlaksız yok şöyle karaktersiz diye. Sanki kızına damat aliyorlardi. Şimdi herkes övgü sırasına geçmiş.
lille'in şampiyonluğu(olursa) evvela onun adıyla anılacak futbolcu. vurduğu gol oluyor ki her vuruşu da birbirinden klas. lens'e attığı ikinci golü kaleci boynunu kırarak izledi desek yeri, hem de sol ayağıyla attı. türkiye'de yetişip yurt dışına giden futbolcular içinde nihat ve arda'yı geçebilir şampiyon olurlarsa. nihat şampiyonluğu kaptırdı, arda (a. madrid şampiyonluğunda) ise sürekli onbirde oynamıyordu. bu yaşta bu form, bu ayak içi sert vuruşlar. tebrikler kral.