cüneyt özdemir

demokratlığı ile beni kendine hayran bırakan mütevazi insan.programları ve yazıları takip edilmesi gereken türdendir.
devamını gör...
söylenenlere göre kendisi ikinci jöle vakasıdır.*ha bu kötü mü? bilakis şamda kayısıdır. seviyoruz kendisini. insanların zamanla değişebileceğini anlayamayan beyinler zaten en fazla jöle- briyantin, dalkavuk yorumlarında bulunabilirler. biz de anlamlı tespitler beklemiyoruz zaten sizden. insan kafasında ne kadar varsa o kadar düşünebilir.
devamını gör...
karikatür dergileri ile ilgili sansür konusunda twitter'da verdiği ilk haber

"ohaaaa demek istiyorum uykusuz leman ve penguen e yasak geldi"*

daha sonra sakinleşip, araştırıyoruz dedi ve kendi sitesinde* muzır kurulu'nun açıklamasını yayınladı

"bu karar bütün mizah dergilerini kapsamıyor. sadece harakiri dergisinin bu sayısını kapsıyor. derginin geneli ile de bir sıkıntı yok. sadece derginin son yayınlanan sayısı ile ilgili bir karar çıkmıştır. diğer mizah dergileri ile ilgili bir karar söz konusu değildir. harakiri dergisi de yayınına devam edecektir. sadece bu sayısı incelenmiş ve karar bunun sonucunda alınmıştır."şimdi bu arkadaş, sosyal medyada gazetecilik yapıyor sözüm ona.
devamını gör...
erol köse'nin sözlüklerle ilgili twitlerine karşılık olarak çöyle bir twit atmış:


erol köse bizim yıllar içinde kanıksadığımız bu durumu yeni fark etti,bence biraz aşırı tepki veriyor. kusura bakmayın ama adam haklı beyler...

bunu demiycektin cüneyt, olmadı..

devamını gör...
gazeteci mazeteci değil. daha toplantı bitip açıklama yapılmadan işkembeden sallıyor:

----
ordu hükümete rest çekiyor. şimdi önemli bir eşikteyiz. bu istifalarin devami gelecek mi?


kim kime resti çekiyor göreceksin birazdan. senin gazeteciliğine...
devamını gör...
"'terör' bitirilecek diye beklerken,'terör haberleri' bitiriliyor!"

şeklinde bir twit atmış. tabi siz masturbasyon yapacaksınız, şehit ailelerinin evlerine gidip gözyaşlarını saatlerce vereceksiniz. dünyanın zihin kontrol merkezlerinden biri yani cnn olarak, kürdistan işçi partisi'nin reklamını yapacaksınız. sizin kanalınızda israil askerlerinin öldüğü ile ilgili bir haber var mı? buna cesaret edebilir misiniz? filistin'de gazze'de öldürülen israil askerlerini haber yapmaya gücünüz yeter mi? ikiyüzlülüğün daniskasıdır bu. kandan nemalanmayı bırakın da haberciliği öğrenin.
devamını gör...
balondur. dini konularda otorite diye zekeriya beyaz'ı, askeri ve stratejik konularda osman pamukoğlu'nu baz alan, ciddiyetsiz ve milleti aptal yerine koyan boş bir teneke. çok iyi gazeteci diye lanse edilmeye çalışılıyor sürekli. elimizdekilerin en iyisi buysa yazık.
devamını gör...
çok itici biri, sürekli bir şeyler ispatlama, mütevazi görüürken egosunu tatmin etme peşinde koşuyormuş gibi bir hali var. çok ezik büyümüş öyle sanıyorum.
devamını gör...
sevimli çocuk, tamam biraz ebleh bir bakışı mevcut ama yine bir sevimli çocuk işte. bazen politik öfkesi zuhur etse de hemen geri alan çocuk sevimliliği*şimdilerde eşinin de teknik desteği ile habercilik için teknolojik yapısallıklar kurmaya cehd etmiş. dipnot tv'den beklentisi yüksek olan gazeteci. kızların sevdiği erkeklerin mal lan bu dediği çocuk.
devamını gör...
programına tinerci bir çocuğu çıkarmış ve ardından erdoğan'dan tepki almıştır. bunun üzerine şöyle tuhaf bir açıklama yapma gereği duymuştur: “niyetimiz bunu yaparken dindarlıkla tinerciliği elbette kıyaslamak değildi. ben dindar bir ailede büyümüş bir gazeteciyim. annesinin başı örtülü bir gazeteciyim. bunu söylemekten de gurur duyan bir gazeteciyim. böylesine bir anlam çıkmasına çok üzüldüm. böylesine bir polemiğin içinde kaldığım için de çok üzüldüm. amacımız burada bir haberi farklı bir açıdan ele almaktı, gazetecilik görevimizi yerine getirmekti.”

ahmet hakan'a neden benzettiğimi şimdi anladım. sezgilerim bazen iyi çalışıyor. *
devamını gör...
arkadaş nerden nereye geldik dememe sebep olmuştur.bundan beş sene önce olsa aynı olay tayyip erdoğan kıvırır cüneyt özdemir sağlı sollu hücuma devam ederdi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.