canan kaftancıoğlu

1 /
ben bazı söylemlerine anlam vermekte zorlanıyorum. şimdi sakine isimli terörist avrupanın göbeğinde öldürülmemeliymiş. peki öldürülmeseydi de yakalansa ve hapse atılsaydı aynı demirtaş gibi onu da serbest bırakmak için elinden geleni yapmayacaklar mıydı? mitinglerde serbest bırakacağız diye bağıracaklardı.

bence kaftancıoğlu gibilerinin ne söylediğine bakmayıp direk üzeri çizilmeli her türlü sosyal medyadan basın engeli geçin. ben şahsen iki yüzlülüğe ve terör destekçiliğine tahammül edemiyorum.
pkk kurucusu'nun avrupa'nın ortasında öldürülmesini adaletli bulmayan chp il başkanı. pardon da öcalan gibi hapiste buna da mı baksaydık?

şehit olan insanların yetimlerine adalet yok mu canan hanım? kim bilir kaç insanın katili olan birine utanmadan insan hakları güzellemesi yapmaya nasıl cürret ettiniz?

bu ülkenin adalet sorunundan önce ahlak sorunu vardır. çünkü ahlak olsaydı sen biraz etik bilirdin, had bilirdin.

sana ahlak dersi verirdik.
2 sayfa gezdim güzelleme bulamadım çok ilginç. terörist falan da denmiş şahıs hakkında ama kimse defans yapmamış. eksi vermekle yetinmişler, hayırdır, noluyor lan?
kendisi hakkında açılmış kaç dava, soruşturma var, bir inceleme konusu sanırım. yine bir dava varmış, bu kez beraat etmiş.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında, 'Suçun yasal unsurlarının oluşmadığı' gerekçesiyle beraat kararı verildi.

git