candy crush

1 /
Çekirdek yemek gibi olan oyun. Şu bölümü de geçiyim, bu bölümü de bitireyim derken 915. Bölüme kadar geldim. İşte bunlar hep PlayStation oyunlarının fazla pahalı olmasından.
halen daha oynayanı olan oyun.

çekirdek ailemden birinin beş bin olunca bırakacağım lafını ciddiye almadığımı hayal meyal hatırlarken, gelip de bana son yirmi demesiyle tekrar dehşete kapıldım. beş bin, 5000, beş ve bin, bu kadardı.....
eskiden toplu taşımada oynayanları sık sık gördüğüm fakat artık pek göremediğim oyun. zamanında oynarken rootlu Android için sınırsız güçlendirme can vs yöntemi bulmuştum ama yeni telefon alınca kaldı öyle. zaten sarmıyor da.
İçkimiz yok sigaramız yok bi kendi kıraşımız var ona bari karışmayın be.
8 yıldır istikrarla oynadığım oyun. Dünyaitirafa mı yazsaydım bu tanımı acaba.
android telefon kullanıyorsanız ve root varsa mevcut güçlendiricilerinizi sınırsız olarak kullanabileceğiniz oyun. şöyle ki, bölüme başlamadan önce titanium backup gibi uygulamalarla oyun verilerinizi yedekliyorsunuz. ardından oyunu oynuyorsunuz ve güçlendiricilerinizi kullanarak oyunu geçiyorsunuz. bölüm bitti ve sağ alttaki tik işareti gözüktüğünde, yani o bölümü geçtiğiniz internete kaydedildiğinde titanium backup a geri dönerek yedeğini almış olduğunuz verileri geri yüklüyorsunuz. böylece hem o güçlendiriciler geri geliyor hem de bölümü geçmiş oluyorsunuz.