capitol

1 /
Muhtemelen kartımı unuttugum avm.. eleman kartınız burada yok dedi hatta yenisi çıktı ama bugün uğrayinca yine gecen seferki bu şüphem aklıma geldi. Suizan çık aklımdan artık
neredeyse otuz yaşında olmasına rağmen sürekli kendini yenileyen ve bu çabanın karşılığını alan avm. bence çok çok iyi yönetiliyor.

mesela akasya tüm lavabolarına dyson 9kj el kurutma makinesi koydu, capitol hemen peşinden geldi. geçen sinema içindekinde gördüm aynı makineyi, tamamına koydular muhtemelen. önemsiz gibi gözükebilir ama kendini yenilemekten kastım buydu. o alet dyson sitesinde yirmi bin lira.
Açılışına süleyman demirel falan gelmişti. Değişik zamanlardı be...

Mc donalds'da doğum günü kutlayan çocuklar

Bowling salonu da vardı. anımsıyorum...

Dipnot: erdil yaşaroglu cem yılmaz henüz leman da sahne alırken " cem yilmaz'ı taniyor musunuz diye bir sokak röportajı yapmıştı. O röportajin yapıldığı yerlerden birisi. Tabi kimse tanimiyordu cem abimizi. Geyik işti.hemen yanı başında marmara ilahiyat vakfı camii vardı ama o tekrar inşaa edilmek üzere yıkıldı. biraz zamanınız varsa, bunun az ilerisinde altunizade camii var. fem dershanesinin hemen yanında. avm'den çıkın bi, sonra tekrar girersiniz.
içerisinde yarım saat mescit aradığım, sonunda tesadüfen "dua odası" diye bir odaya rastladığım,bayanlara ayrılan tarafı zifiri karanlık olan, bayan abdest alma yeri kilitli tutulan, ve soracak bir allah ın kulunun olmadığı dandik ötesi alışveriş merkezi. nefretimi kazanma konusunda forum istanbul u geçip 1 numara olmuştur..