cappy canavarı

1 /
kutu içinde özerkliğini ilan etmiş görünen ara ara hortlayan bir efsane halini almış canavar.

aynı şirkete ait olan kolanın içeriğinde bulunduğu söylenen fare, böcek ve bilumum katkılardan bahsedilen ortamda bir yakınım, gözümün önünde bile bunları katsalar tadı aynı olacağına göre içerim yine demişti.

göz görmeyince gönül katlanır belki de mide ne yapar bilemiyorum. oldu o zaman.
yıllar yıllar evvel chris carter'ın x files dizisinde anlattığı canavarın yerli yapım cosplayidir. radyasyona maruz kalmış çöp adam vardı, milleti yiyordu bir şeyler... dur bulup aşağıya ekleyeceğim.

lan Allah canınızı almasın, bu nasıl bir rezalet! slime mı kalmadı elinizde de işkembeden canavar yaptınız? prodüksiyon sıfır.


aha da dediğim bölümü buldum:

"02x02 :: The Host :...

Mulder basit telefon dinleme görevinden alınmış ve New Jersey kanalizasyonlarında bulunan bozulmuş bir cesedi araştırması için görevlendirilir, ancak Mulder bunun bir başka çete cinayeti olduğunu düşünmektedir. Bu gereksiz araştırmayı kendisine bir hakaret olarak algılayan Mulder, Müdür Yardımcısı Skinner'ın ofisine dalar ve onunla yüzleşir. Skinner Mulder'a X Files'ın kapatıldığını ve bunu ne kadar çabuk kabul ederse o kadar iyi olacağını söyler. Mulder daha sonra Scully'ye bürodan ayrılmayı ve paranormal olaylara karşı olan ilgisini tek başına devam ettirmeyi düşündüğünü itiraf eder. Ancak yeni atamasını daha profesyonel bir şekilde ele alan Scully, otopsi yapmakta ısrar eder ve ölen adamın bedeninde tüfeyli bir solucan kesfeder. Bir kanalizasyon çalışanı, aynı kanallarda bir şeyin saldırısına uğrayınca Mulder kurban ile hastanede görüşür. Adamın sırtında saldırı sırasında olan ve tanımlanamayan bir ısırık izi vardır. Mulder!a bir telefon gelir ve kimliği belli olmayan bir erkek sesi kendisine FBI'da bir arkadaşı olduğunu söyler. Mulder Scully'nin ayrılması hakkında konuştuğunu düşünür ve kendisinden onun için bir haçlı seferi başlatmamasını ister. Ancak Scully telefon hakkında bir bilgisi olduğunu reddeder. Kanalizasyon işçisi daha sonra dairesinde ölü bulunduğunda Mulder, solucanın daha büyük bir yaratığın larva aşaması olduğunu fark eder. Cinayetlerin faili biçim değiştirmiş bir solucandır. Scully'nin araştırması yeni türlerin Çernobil kazasından kalan materyalleri boşaltmak için kullanılan bir gemiden geldiğini ortaya çıkartır. Scully bunu doğanın değil, insanoğlunun yaptığı sonucuna varır."
kaynak: http://www.thexfiles-tr.net/brehberi2.htm
Geçtiğimiz yıllarda cappy marka meyve suyundan çıkmıştı. Son günlerde yine türemiş ve bir tüketici tarafından sosyal medyada paylaşılmış canavar. Eciş bücüş bişeysin ya sen nesin?

https://www.gozlemgazetesi.com/HaberDetay/252/1121199/cappy-canavari-diye-bilinen-gorsel-tekrar-sosyal-medyada.html::Haber linki">https://www.gozlemgazetesi.com/HaberDetay/252/1121199/cappy-canavari-diye-bilinen-gorsel-tekrar-sosyal-medyada.html::Haber linki

https://www.gozlemgazetesi.com/image/UserFiles,images,Haberler,cappy-canavari-diye-bilinen-gorsel-tekrar-sosyal-medyada_.jpg?w=350&h=250