caprice gold ebu eyyub el ensari house

1 /
2 kişinin 7 gün ulaşım dahil 1700 avro ya kalabildiği otel.

yani 5.000 tl civarında.

bu standartlarda bi otel türkiyede olsa o da ulaşım vb dahil aynı para.

siteyi gezdim, imkanlar çok hoş.

gitmeyi düşünüyorum.
param olursa ilerde mutlaka gideceğim. eşsiz alırsalar tabi. ha proje gayet mantıklı. bu kadar eleştirilmesi mantıklı değil. kıskançlık ürünü diye düşünüyorum. sanki bizler hiç lüks harcamalar yapmıyoruz, hep paylaşımın zirvesinde dolanıyormuşuz gibi. parası olana gayet güzel.
neresinden tutsan elinde kalan proje. helal parasıyla gidip keyfini sürecek müslüman kodamanlarımıza allah şimdiden sıhhat versin.
toplumda bazı hareketler kırılma noktasıdır. jet fadıl'ın yükselişiyle cemaatin son dönemde peygamber efendimiz hakkındaki söylemleri arasında güzel bir denklik var. fadıl kafayı kullanıyor, müşterilerine dünyada el-ensari house'lar yani peygamberimizi evinin üst katında ağırlamış bir mekanın rahatlığını ve uhreviyatını sunuyor. işin sakat tarafı bu projelerden yer alan ve kira getirisi elde eden imanlı ihlaslı kardeşlerimizin mesele müslümanlık olduğunda mangalda kül bırakmaması. adam on beş yıl önce bu fadıl tarafından çarpılmış, parasını tatil köylerinde kendisine kakalanan devremülklerden zararına çıkartabilmiş ama hala fadıl'ın değirmenine su taşımaya devam ediyor. iki tane mülk aldığı projeyi övdükten iki nefes sonra da cemaate saydırmaya başlıyor. 2014 türkiye müslümanlığı'nın yeniden tanımlandığı yıllardan birisi olacak. artık gelsin sad bin ebi vakkas suitler, ammar bin yasir elit house'lar.