celal kılıçdaroğlu

1 /
ne kadar kayıp bir vaka olduğu, tahriklerini, beyinsizliğe varan kurgulara alet olmasını görmezden gelen bir abiye sahip olmasından anlaşılabilir.

Eğer dediği gibi abisi fikren alıkonmuş vaziyetteyse, kendisi de mevcudiyetini sadece edilgen abisini aşağılayarak ispat etmeye çalışan bir ucube olmuyor mu ?
Diyarbarkır annelerine destek ziyaretine gitmiş. Açıklamasında ağabeyi kk'nın da hdp tarafından kaçırıldığını ve abisinin serbest bırakılmasını söylemiştir. Süper trollemiş abisini küçük kardeş celal efendi.
Sosyal medya hesabını telefonuna el koyan bir ekip tarafından kullanıldığı, hesabından edilen hakaretleri savcı karşına çıktığında haberdar olduğu bilgisi var. Hesabı kullanan aktroll ekip celal kılıçdaroğlu'nu kandırarak aldıkları kimlik ile hesabın mavi tik almasını sağlamış. Ev ve araba vaadi ile kandırıldığını itiraf etmiş. Konu ile ilgilenen ve hakaretlerin de hedefi olan fidel okan olayı şöyle özetliyor:

Celal Kılıçdaroğlu hesabını kullanan diğer ana hesabın ise bir Belediye Başkanıyla doğrudan bağlantısını ortaya çıkararak savcılığa verdik. (bkz: melih gökçek)
- Celal Kılıçdaroğlu hesabının maskesini düşürmek için Celal Kılıçdaroğlu’nu savcının karşısına çıkarmamız gerekiyordu.
- Bu amaçla bana hakaret ve küfür içerikli attığı her bir Twiti ayrı ayrı dava konusu haline getirdik. Çünkü onun atmadığını biliyordum.
- Neticede ifadesi alınırken atılan twitleri ilk kez orada gören Celal Kılıçdaroğlu ceza almamak için doğruyu söylemek zorunda kaldı.
- Aksi halde hem ceza alacaktı hem de büyük tazminatlar ödemek zorunda kalacaktı.Ancak dikkat edilirse bu hesap Twitter tarafından onaylıydı.
- Şimdi elimize geçen itiraf videolarında Celal Kılıçdaroğlu’nu kullananların onun telefonuna el koyduklarını da öğrenmiş olduk.