celal şengör

1 /
uzmanlık alanı dışında her konuda bilgi sahibi olmuş tipik türk ateisti. genelde abuk subuk gündemlerle meydana geliyor kendileri. en son kendi dışkısının tadına baktığını öğrenmiştik. sonrasında bir kadını kıçından şaplaklayarak ahlak dersi verdiğini öğrendik. ateistlerin en okumuşu böyle mi oluyor la ateistler?
Celâl Şengör, katıldığı Tarih Notları adlı programda kökenini şu şekilde açıklamıştır: "Babaanneme bakıyorum; mavi göz, sapsarı saç, şahane bir endam; Sırp kızı. Gayet açık. Dedeme bakıyorum; tipik bir Arnavut, Sırp karışımı var belli. Anneanneme bakıyorum, tipik bir Helen. Hepsi de Türk. Pasaportlarında Türk yazıyor. (...) Bugün ben kendimi Türk milliyetçisi olarak tanımlarım. (...) Benim damarlarımda bir damla Türk kanı yok, ağabey.

ayrıca kendisinin sultan süleymana salak demişliği ve sonra deney yapıyordum diye kıvırması da vardır. bunamış bir insandır kendileri , milliyetçilikten çok ise sırp kökenlerinden mi yoksa başka bişiden mi bu ülkenin geçmişine bir çok farklı olayda laf atmış birisidir.
buna prim verilmemeli.
Tc erkeğinin bir kere de yanıltmadığının örneklerindendir. "Eyyam-ı hüceste-i bahar gelmiş, leblerin bahçe-i gül".

Beylerrr (ahmet çakar edasıyla)... Türkiye'de doğmuş bir erkekseniz ya sapıksınız, ya da sapıklardan sayılacaksınız.
Ha neymiş demek ki bu tarz olaylar sadece müslümanlarda olmazmış. Karakterle ilgili bir şeymiş. Önyargıların hepsi iyi değilmiş. Bugünlük de dersimizi aldık, şimdi dağılabiliriz.
Türkiye’de akademik kariyer yaptıysanız alanınız ne olursa olsun herşeyin profu sizsiniz anlayışı bu adamı hergün televizyonda görmemizi sağlıyor. Adam yanılmıyorsam jeoloji mühendisi ama bir bakıyorsun tarih konusunda bir bakıyorsun din bir bakıyorsun tıp alanında televizyonlara çıkıp bilgi veriyor bu durum bana aşırı itici geldiği için adamın kişiliğinden, dininden falan bağımsız olarak izleyemiyorum kendisini. Taciz olayınada gelecek olursak ülkede adalet twitterdan sağlandığı sürece doğru dürüst yargılanmayacak kişilerden birisidir.
buna taciz diyenlerin anlamadığı bir husus var. taciz kadınlar için muğlak bir kavramdır. burak özçivit kadının kalçasına el atarsa o kadın torununun çocuğuna kadar bunu hatıra olarak anlatıp gururlanır. islamcı kör bilal olarak sen metrobüste bir kıza gözün takılsa ne bakıyorsun diye azar işitebilirsin. adın tecavüzcüye çıkar.

sosyal statüsü yüksek bir erkeğin yaptığı davranış kadınlarca taciz olarak algılanmaz. bugün celal şengör dediğin adamın kullanılmamış obsiyonlarıyla beraber milyarlarca liralık geliri, akarı, hisse senedi ve coin'İ vardır. hepsinden önemlisi itibarı ve şöhreti var. üstelik bir ayağı da çukurda. evli olmamış olsa tüm kadınlar bu itibar ve servetten pay almak için çevresinde pır döner.

eskiden benim çalıştığım iş yerinde müdür, hamile kadının karnını topluluk içerisinde okşamıştı. bizim kürt çalışan da görüp çok ağırıma gitti ya diyerek bana dert yanıyordu. ulan zaten karnını başkasına elleten karı bu durumu sineye çekecek tıynettedir. eh bizim z kuşağı cıvırları da sağolsun alışları ve mezhepleri gayet geniş. dolayısıyla bu durum huysuz ama sevimli bir ihtiyarın dellenmesinden öte bir önem taşımıyor.