cezaevinde talimatla bebek sahibi oluyorlar

1 /
bakın çıkar çatışması ne kötü şeydir, insanı geldiği konuma, eğitimine, aldığı aile terbiyesine bakmaksızın ne rezil hallere düşürür.
bakın özlem hanım neler uğruna şu sözleri beyan edecek kadar alçaldı.
ne kadar utanç verici bir şey ölüm olan dünyada insanların iktidar uğruna bu denli kepaze olması.
sözlerinin çirkinliğinden bahsetmek istemiyorum. insan ne için yerin dibine kadar sokar kendini, ne için?

sizler bu insanlarla kol kola, el ele gezerken hepiniz biliyordunuz, talimatla evlendiklerini, talimatla yaşadıklarını. en iyi siz biliyordunuz. en iyi sizin çocuklarınız biliyordu. en iyi siz kucaklıyordunuz o talimatları. fakat talimatlar üzüm salkımlarınızı elinizden alınca kötü oldu özlem hanım.
talimatlar sizin cüzdana doğru verilirken dünyanın en sevimli şeyleriydi özlem hanım.

mide bırakmadınız insanda. artık sizin yerinize duyduğum şey utanç olmaktan çıktı arşa uzandı.
talimatla başörtüsünü çıkaran, talimatla evlenen ve talimatla boşanan talimatla en uygunsuz yerlere girip çıkan, alkol alan, başkasının alkol almasını sağlayan hatta talimatla türlü komplolar için tek gecelik ilişkiler yaşadığını bildiğimiz insanların yine talimatla bebek sahibi olduğunu belirten cümle. yani bu hakikaten en şaşırılmayacak olaylardan biri. buna şaşıran falan varsa hâlâ erişkin değildir muhtemelen.
fetöcülerden her şey beklenir. ama görüyorum ki fetöcülerin potansiyellerini hala anlamayanlar, unutanlar var. arkadaşlar siz bu kafayla giderseniz bu ülke ikinci bir fetö macerası daha yaşar.
Birkaç hafta içerisinde doğan bebeklerin gelecekteki durumları ile alakalı bir açıklama da bekliyorum kendisinden. Her an yapabilir, her an. Hazırlıklı olun.