cin çarpması

cin çarpması özetle cinin bir insanı etkisi altına alması hadisesidir. cinler insanların aura halelerini ve yaydıkları ışınları görebilirler. onları nasıl etkileri altına alabileceklerini, en zayıf noktalarını ve zaaflarını çok kısa bir sürede çözüp, bu noktalardan yaklaşıp musallat olurlar. cin çarpması kişinin artık sağlıklı ve dengeli düşünememesi, iradesini ortaya koyamaması halidir. iradesi artık ele geçirilmiştir. bilinen üç nedeni vardır:

1. sihir: büyü yapılmış kişi esasında etki altına alındığı ve iradesini yitirdiğinden dolayı çarpılmıştır. büyünün tesiri ne denli kuvvetliyse kişi de o derecede kötü etkilenir.
2. cin çağırma seansları: çoğu gençler arasında bir zamanların modası olan cin çağırma eylemlerinin büyük bir kısmı, grup içerisinden birinin ele geçirilmesi sonucu çarpılması ile sonuçlanmaktadır. çarpılan kişi belli sureler okunarak ve tılsımlar yazılarak kurtatılabilir.
3. cinlerin yaşadığı alana bilmeden tecavüz etmek: bu durum en çok karşılaşılan cin çarpma sebeplerinden biridir. cinler çeşitli mekanları, özellikle de boş ve kullanılmayan karanlık alanları severler. evin uzun süre kullanılmayan bir odasına yerleşebilirler. destursuz bir şekilde bir yere kaynar su dökülmesi, olur olmaz yerlere küçük abdestin yapılması bu yüzden sakıncalıdır. her geceyarısı sokağa işeyen çarpılacaktır diye bir kaide olmasa da, cinlerin yaşam alanına bilmeden müdahil olduysa, cami duvarına işemekten beter olur. kurtulma yolu her zaman değişiktir. her hadisede farklı metodlarlar izlenir.

(bkz: muska)
devamını gör...
cinler ateşten yaratıldığı için normal bir insanın gücündeki tokatı bir insana attıklarında yıldırım çarpması gibi çok şiddetli bir acıya ve nörolojik sorunlara yol açan bir şey. yani benim çözümlemem bu. bence cinlerin manyetik alana hakimiyetleri çok ama çok güçlü. insan hareketsiz kalıyor. vücuttaki tüm elektirik kesiliyor adeta. ben rüyamda gördüğümde uyanmak için böbreklerimi vermeye razı oluyorum. yani normalde dünyayı yerinden oynatacak enerji harcıyorsun kılın, tüyün oynamıyor. bu arada rüyanda gördüğün yani başındadır. unutma.
devamını gör...
bazı insanlar görürüz, yüzlerinde kaymalar vardır..
bazı insanlar görürüz, akıl melekesinden yoksundur..
kimi insanlar duyarız, cin çarpmasından öldüğü söylenir..
kimi insanlar duyarız, cin çarpmasından felç kaldığı söylenir..


cin çarpması denen şey; maddi anlamda bir varlığın sert bir darbe vurması veya gücünü kullanarak üzerinizde derin bir iz bırakması değildir. öte yandan insanımız abartmayı sevse bile, tümü zahiren doğru olabilir, şöyle ki:

birine musallat olan cin, kendisine zarar verildiğinde o kişiye öyle bir surette görünür ki gören kişi çok ani bir refleksle ters bir yüz ifadesi edinir. böylece yüz kasları bu hareket sonucu o halden kurtulamayarak estetik açıdan kişiyi maalesef çirkin bırakır.
birine musallat olan cin, kendisine zarar verildiğinde o kişinin kulağı dibinde öyle değişik bir çığlık koparır ki kişinin adeta ödü patlar ve zihinsel kabiliyeti körelir. bunun sonucunda halk arasında meczup olarak dolaşan kimselerden biri olur.
cinlerin insanları öldürme izni yoktur, esasen böyle niyetleri de yoktur. lakin yüreği veya zihni zayıf kimseler, onları kızdıracak bir hata yaptıklarında karşılaştıkları ani suret veya çığlık sonucu kalp yetmezliğinden veya beyin kanamasından ölebilir.
cinler esasen bedensiz varlıklardır, bu durum onlara olağanüstü hareket ve sızma kabiliyeti verir. gerçekten rahatsız olduklarında, bunun bedeli olarak rahatsız eden kişinin vücudunda ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilirler. tik, titreme, yorgunluk, baş ağrısı, kısmi felç şeklinde.
devamını gör...
cin çarpması : cinlerin şerrine uğrayıp çarpılmak. cinlerin etkilemesiyle sinir sistemi dumura uğrayıp
felç olmuş kişilere "cin çarptı" veya "cin tuttu" denir. acaba cin veya şeytan insan çarpabilir mi?
işte bakara suresinin 275 no'lu âyetinde bu hususa işaret vardır: "faiz yiyenler, ancak şeytanın dokunup
çarptığı kimsenin kalktığı gibi kalkarlar". şad suresi'nin 41 nolu âyeti "kulumuz eyyüb'u da an. o rabbisine
şeytan bana bir yorgunluk ve azâb dokundurdu, diye seslenmişti".
bir peri peykerin aşkıyla çarpıldı topal
beni cin tuttu devü aldatıyor insanı
türlü şeytanlık ile âlemi eyler iğvâ.
cin mi çarpar, hiç o oğlan delisi şeytanı
manastırlı nailî *
devamını gör...
ülkemizde hatta dünyadaki trafik kazalarına oranla neredeyse yok hükmündedir. yani biraz realist olmaktan kimseye zarar gelmez.
devamını gör...
bir posesyon durumudur.

bir spirit bir insan bedeniyle ilişki halinde olduğu vakit bu posesyon türlerinden biri olan cinin insanı çarpması ya da insan bedenine girmesi kaçınılmaz bir sondur.

özellikle de bu bir maji ve demonoloji yöntemidir. bu sayede bedene giren cinin ya da demonın enerjisine hükmedilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.