anüsten koronavirüs testi

1 /
Virüsün insanın özel bölgesinde saatlerce kaldığı düşüncesi, nedense boğazda ve nüfus ettiği yerde günlerce kaldıktan sonra ortaya çıkan bir fikir olmuştur. Ben yalnış mı anladım yoksa utanç verici bu insanlar bizim gibi solunum yollarından nefes almıyor mu? Virüs onlarda ciğerlere başka organlardan mi çıkıyor. Rezilliktir tıp diye sattıkları bu şey.
özellikle mutasyon virüsten sonra testler üzerinde yoğunlaşan çin, daha net bilgiler verdiği gerekçesiyle makattan test yapmaya başladı fakat bunun utanç verici olduğunu söyleyenlere rağmen hâlâ yapmaya devam ediyor. öğretmen ve öğrencilere de yapılmış. bu insanları anlamak mümkün değil. yahu ağzınla yenmeyecek şeyleri yiyorsun, ağızdan yapılabilecek testi makattan yapıyorsun. topukta mı geziyor bu beyin anlamıyorum ki.

tık: git
Burundan hıntirik örneği almak yerine kalkıp çöp sokup karıştırırsan, dışkı testi için birisi de aynı operasyonu makattan bekler. 4 plastik bardakla iş çözülür. 1. bardağa boğazdan balgam, 2. bardağa burundan hıntirik, 3. bardağa büyük abdest, 4. bardağa da idrar. Sonra ver laboratuvara, incelensin. Olay bu.