cnn türk

ahmet hakan ve cüneyt özdemir'in taşıdığı televizyon kanalı.
devamını gör...
hala en ufak kırıntıyı din düşmanlığı adına nasıl güzel kullandıklarının haberi:
http://www.cnnturk.com/2011...
bu son fasıl sizin gibi kan emici medya tetikçileri. bu sefer başka gidip akp'ye oyumu kullanıyorum.
devamını gör...
önce taha akyol'a verdiler yöntetimi
sonra haber kanallarının şahısı nuri çolakoğlu

sonra ben koptum... şimdi kimde?
devamını gör...
gürkan zengin'in dediği gibi ciyenen türk de bir geçiş noktasıdır sadece iyi sunucular için. stüdyo konseptlerinde de bir olmamışlık, bir sakalet göze çarpıyor zaten. verilmek istenen 'uluslararası anında habercilik' yapılan küresel bir televizyon imajını yansıtmıyor stüdyo. belli bir hakim renk tonu yok kanalın. ntv'nin cavit çağlar dönemini yaşıyor ciyenen türk.
devamını gör...
an itibariyle iran hakkında belgesel yayınlıyor bir saattir ekranda belgeselin izlenmesini zorlaştıracak şekilde "devrimini arayan ülke" başlığı duruyor.
sen anlamadın mı hala mesele iran meselesi değil. hadi gel.
devamını gör...
akp-cemaat kavgasında tarafsız olduğunu düşündüğüm kanal. her iki tarafın görüşlerine de yer vermesi güzel olan tarafı. ne samanyolu ne de hükümet kanallarını izleyesim gelmiyor.

bugün hem başbakanın mitingini, hem de kılıçdaroğlu nun mitingine yer verdi. doğru olan budur.
devamını gör...
son günlerde tarafsız bölge programı başı çekmekle beraber, internet sitelerinde ve diğer yayınlarında resmen gezi parkı'na davet edici nitelikte konuşmalar ve yazılar geçiyor.
geçen yıl yapılan gezi parkı'nda yaşanan olaylardan daha büyük olması bekleniyor babında çeşitli açıklamalar yapanlar da yine aynı kanala konuk olarak geliyorlar.

halkı o gün neyle kandırdılarsa bugün de yine aynı şeyleri söyleyerek gezi parkı çapulcularını heyecanlandırıp 31 mayıs'ta tekrar ve daha büyük olaylar çıkarmak için var gücüyle çalışıyorlar.
devamını gör...
şirin payzın bu televizyonun önde gelen programcılarından biri.

ruh halleri ve zihniyetleri ile ilgili başka bir bilgiye gerek yok bence.
devamını gör...
an itibariyle paris'te katliam 12 ölü manşeti atmış haber kanalı..

marslı olsam fransız tivi kanalı sanarım..

kadın sunucu an itibariyle dünya karanlık bir gün yaşıyor diyerek üzüntüsünü belirtiyor..

nerdeyse 70 yıldır ortadoğu ve dünyanın belli bölgelerinde müslümanlar sistematik olarak katledilirken bu manşeti hiç görmemiştik...tabi adamlar en seksi dile sahip insanlar oğlum..müslümanda değiller..hemde medeniler...öldürenlerde islam menşeili olarak pompalanınca böyle manşet atılmaz mı..

ulan bu fransa benim atalarımın memleketi cezayir'de müslüman katliamı yaparken hristiyanlık terörist din olarak ilan edilmedi..zaten biz müslümanlara göre hristiyanlık'ta kutsal dindir.ilahi olan hiçbir din terörist değildir..benim atalarım öz memleketlerinden hicret ederek osmanlı'ya sığınmışlar..
devamını gör...
esas zihniyeti "cnn" de saklı olan ve yanında kamuflaj olarak "türk" barındıran kanal.
devamını gör...
türk kelimesi batıda islamla eşdeğer algılandığından, türk olamayacak olandır.
devamını gör...
konuşmacılarının çoğunu toplumun değer kodlarına yabancılaşmış kişilerden seçen kanal. araya bir de konu mankeni işlevi görsün diye karşı görüşten birilerini çıkarır. tek dertleri müslümanlar üzerinden islamı itibarsızlaştırmak. kendi düştükleri aşağılık kompleksi çukuruna müslümanları da çekme çabasındalar. oryantalizmin yerli şubesi olma görevlerini canla başla icra etmekteler.
devamını gör...
charlie hebdo olayının yaşandığı gün spikerlerinden birinin islam'da şiddetin varlığını kabullenmemiz gerektiğine dair bir şeyler zırvaladığına ve bunu da konuğuna onaylattığına şahit olduğum kanal. izlemek çoğu zaman tahammül istiyor.
devamını gör...
dün yayınlanan tarafsız bölge programı bulunup izlenmeli.
devamını gör...
'islam ın radikalleşmesi' diye konu başlığı belirlemiş provokatör kanal. radikalleşen islam değil kişilerdir ki o radikalleşme kavramına ne taraftan baktığına bağlı.
devamını gör...
ülkemizdeki medya özgürlüğünün tadını en çok çıkaran kanallardandır..

kimse dünyanın en özgür medyasının bizim ülkede olmadığını iddia edemez..eden insana Allah akıl sağlığı versin..
devamını gör...
başı açık, hemcinsi kafirler gibi giyinmiş bir kadının moderatörlüğünde ve dışarıdan baktığınızda "bu kişi müslümandır" diyemeyeceğiniz, sinekkaydı traşlı, batıyı kutsayıp, islam'ı da batıya yamamaya çalışan konuklarla birlikte "gerçek islam nedir?" tartışmasının yapıldığı kanal.

amaçları şaklabanlık mı, yoksa müslümanlarla alenen dalga geçmek mi, yoksa her ikisi de mi hala karar verebilmiş değilim...
devamını gör...
yarım saattir hdp nin barajı geçmesi için bütün istatistik verilerini kullanan kanal. 766 bin oya ihtiyacı varmış hdp nin kesin barajı aştı demeleri için. zil takıp oynamaları an meselesi.
devamını gör...
selvi'yi yayına bir süre almadılar. ahmet hakan da az değil, hazır mısın diye sora sora bir süre dalga geçti.
devamını gör...
haber verirken kullandıkları kelime ve cümleler acayiptir: "pkk'lıların yola tuzakladığı patlayıcı erken patladı: 1 çocuk öldü"

ne acayip bir dil bu. ne demek erken patladı? geç patlasaydı sorun yoktu yani? ne demek istiyorsan açık söyle bence.

devamını gör...
14 mayıs 1939'a ait haberleriyle insanı iskandinav bloğu ülkelerinde hissettiren haber kanalı. doktor bu ne? bu kadar mı işsiz kaldın. kesin stajyere haber yazdırıyorlar.

http://www.cnnturk.com/yasa...
devamını gör...
inadına hdp sloganli hdp reklamı yapan kanal. herkese eşit mesafeli tarafsız bölge li hemen her partiden kişiyi davet eden.. hı hı tabi. inadiniz da isminizin türk ten önceki kısmı da batsın inşallah. bu ne çirkeflik arkadaş! bu nasıl bi barış anlayışı bu nasıl toplumun her kesimini kucaklama ? ya da bu nasıl nefret mi demeli.? !
devamını gör...
selo başkan'lı yayınları organik hdp ve bilimum hinlikleri benim de dikkatimi celbediyor ancak muhtelemen kuruluş gayesine uygun yayıp yapmaya çalışıyordur.

ancak şunu yayınlamalarını çok isterdim, tarafsız bir şekilde!: afferim sılho sana!
devamını gör...
belçika'nın kongo'da yaptığı soykırımı da anlatan insanoğlu belgeselini yayınlayan televizyon kanalı. bana böyle şeylerle gel bebeğim. ser dünyayı göz önüne.
kaçıranlar insanoğlu belgeselini tekrar izlemeli.
devamını gör...
cogito sözlüğün diline düştüyse başına çok kötü şeylerin geleceği kanaldır. malum önce dillendirilir sonra olaylar olaylar !!!
devamını gör...
31 ekim 2015 itibariyle yayini durdurulmus ve belgesel yayinlama cezasi getirilmis kanal. ceza mi odul mu bilemedim ama "diktatorler" diye bir belgesel var, yayinlarlarsa on numara olur. bu arada secim yasaklarinin tirt devlet kanalina uygulanmadigini, isminde adalet gecen ampul partisi elemanlarinca canlarinin cektigince delindigini de hatirlatalim. bir de neydi zamanlama manidar...
devamını gör...
bütün kanal ahalisi hdp'yi baraj üstü tutabilmek için hesaplara başladı. ne kadar oy lazım, yurt dışından ne kadar alırlar, ne kadar sayılmamış oy var gibi hesaplar havada uçuşuyor. ilginç.

kendilerine vurmak amaçlı söylemiyorum bunları, sadece bu abartılı heyecanları garip geldi. ben de hdp'nin baraj üstü olmasını istiyorum yoksa.
devamını gör...
bir müzik kanalı olan eko tv nin karasal lisansının değiştirilmesiyle 2001 yılında kurulmuştur.

yaklaşık 8 yıl ntv ile savaş verdikten sonra 2008 yılında yaptırdığı bir ankette karasal yayından kendisinin izleyenlerin toplam izleyicilerin % 2 si olduğu anlaşılınca karasal lisansını büyük bir gaflete imza atarak tnt ye satmıştır. yayınlarına digitürk smart kablo tv den devam etmiştir. sonra bakmıştır böyle hiç olmuyor 15 milyon $ ye sattığı karasal lisansını tv 5 in lisansını 11milyon $ a geri alarak sahip olmuştur.
(bkz: tv5'in satılması)

aydın doğan'ın en büyük strateji hatalarından biridir. ancak bundan bile 5 milyon $ kar etmeyi başarmıştır.

son dönemde metin uca denen ucubeye program yaptırarak tam saha akepe muhalefetine başlamıştır. bu gelişme üzerine yönetiminde tek elle tutulur isim olan taha akyol görevlerinden istifa etmiştir.

son dönem reha muhtar'ı kadrosuna alarak düzeyini iyice düşüren kanal

(hemen hemen her gece 5 tane bayan konuk alıyor altta : 5 mukemmel kadın yazıyor.)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.