çöp dağları

1 /
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz durumu. Eski defterleri karıştırmaya hacet yok yıl olmuş kaç hala çer çöpten bahsediyoruz. Demekki bir arpa yol katedememiş chp. Yazık ya kimin belediyesiyse.
İktidarın eski defterleri tekrar etmesine neden olan dağlar. Dikkat ederseniz, eski defterleri açmak değil, eski defterleri tekrar etmek dedim, çünkü iktidar müflis tüccarın veresiye defterini karıştırması gibi mütemadiyen defteri açık önünde ve tekrar edip ezbere dönüştürüyor. 20 senedir ülkeyi yöneten Zihniyet gelecek adına hiçbir şey diyemediği gibi an'ı da cehennem kılıyor! Varsa yoksa CHP, kılıçdar, bay kemal... dersin ki memleketi CHP yönetiyor. Akp CHP'li belediyeleriyle uğraşacağına kendi işine baksın.

Tabi partizan kafalar iktidara toz kondurmuyor, sütten çıkmış ak kaşık gibi davranışlar sergiliyor.

Zülfü Livaneli 1 deniz Baykal 2! Bu iki şahıs başımıza ciasal İslamcıları bela etti.
Malum partinin kanatları altında asgari ücrete bok temizleyenlerin, konu chp olunca bir greve gitme isteği gelip insanlara yaşattıkları manzara.

5 gündür işe giderken burnumdan gelen olay. 2021 yılı olmuş hala neler ile uğraşıyoruz. Valiliğin bu işe el atması lazım hastane atıkları çöplerde, her yerde maske, salgından beter olacak. İnsanlar ciddi ciddi aman partimize laf gelmesin elleriyle çöp topluyorlar, 2 ay önce çöpten yemek arayanlar diye haber yapan arkadaşları çağırmak lazım. Aydınlar nerede asıl aydınlar, kadiköy'de de benzer durum var. Aman laf gelir diye ağızlarına atıp çiğner bile bunlar helal olsun ama dava dediğin böyle korunur.

Gitsin devlet trt 1 de kamu spotu versin!ortalığı afedersiniz tezek götürüyor sokağımda..

Chp pişmanlıktır!