cristiano ronaldo

1 /
gelsin sözlükte yazsın. para veremeyiz, ama bunca akranının içinde kendini evinde gibi hisseder. üstelik son 1-2 yıldır sergilediği hal ve davranışlar da, evrensel dayılık kriterlerine uygun.
*
yeni ikinci maçına, suudi arabistan kupası maçında çıkmış. Yarı Final maçı olan bu müsabakada, takımı Al İttihad’a 3-1 yenilere, kupadan elenmiş. takımının tek golünü de yine talisca atmış.

işler hala kötü gidiyor.

paradan yana sorun yok tabi. akıyor.
sosyal medyada paylaşım başına tahmini 2,3 milyon dolar kazanan adamın arabistana gitmesi kendi adıma beni üzdü. hem fizik ve yetenek olarak 2 yıl daha avrupada oynayabilirdi. maalesef parayı seçti. ileride belki başka planları vardır, bilemeyiz.

yerinde olsam kendi ülkemden bir takım alıp hep oynar,hem yönetirim. şu anda bıraksa para torunlarına yeter.
Şu sıralarda, sözleşme sonrasında ilk basın toplantısında konuşuyor. Muhabirin biri alacağı ücret hakkındaki düşüncelerini sordu. "Eşsiz bir sözleşme, ama ben de eşsiz bir futbolcuyum. O yüzden normal" dedi. İşler ters giderse görecek "Arabım Fellahi, severim vallahi, Çekerim silahi, vururum vallahi"...
Filistin'e bağış haberi ve kola olayı sonrasında babamın müslüman olması için dua ettiği futbolcu.

Hakikaten Müslümanım diyen ünlülerin bile sesi çıkmaz iken kolayı kaldırdığı röportaj sonrası cococola epey bir para kaybı yaşamış.

Ailecek seviyoruz.