cs go

1 /
Bin yıllık geymır olmama rağmen üzerinize afiyet çok berbat oynadığım oyun. Elemanı arkadan yakalayıp bi şarjör dağa taşa sıktıktan sonra tek bi mermiyle indiriyor. bünyem rekabetçi oyun kaldırmıyor. Çünkü rekabet edemiyorum.
sözlük yazarlarını tenzih ederim, leş gibi küfredenlerin olduğu oyun. herkese, her şeye küfrediyorlar. bu ne hırs bu ne öfke. insan hem mikrofonunu açmaya çekiniyor hem de ağız tadıyla bir oyun oynayamıyor. hasbelkader küfürsüz bir el geçmişse, gözyaşlarına boğulup teşekkür edesim geliyor. o boyuttayım.
neyse sakinim.
terbiyesizler.
Oynanmaması gereken bir oyun. Yanlış hatırlamıyorsam ücretsiz oldu. Benim oynadığım dönemde (2016-2017) o kadar çok hile vardı ki profesyonel oyuncu bile olsanız bırakırdınız. Çoğu oyuncunun küfürbaz ve ahlâksız olduğunu da unutmamak gerekir.
1.6'sına yıllarca zaman akıtmamış gibi bir de buna zaman akıtıyoruz. ilginç bir biçimde hala sarıyor.

3 aya rusçayı sökeceğime inanıyorum. allah kimseyi ruslarla sınamasın. böyle iğrenç bir dil hiçbir yerde yok. ingilizce konuşulunca öyle bir seviniyorum ki. güzel de muhabbet dönüyor.

ekleyin de oynayalım.
lol'un yapımcısı riot games'in önümüzdeki sene çıkaracağı cs go+overwatch karışımı * fps oyunu ile tahtından edeceği oyun. şaka lan şaka kantır bu boru mu. yalnız feci hile kaynıyor buna rağmen en az 500k oyuncu online.