cüneyt çakır

1 /
engin baytar gibi gözü karartmış bir adam lazım buna. direkt kafayı yerleştirip yere serip 11 maç ceza alıp kenara çekilecek bir babayiğit yani.

bu arada futbola siyaset karıştırmanın da pokunu çıkardılar. kılışdaroğlu hamidosunun yapamadığı muhalefeti damatla , futbolla , sosyal medya ile çok güzel yapıyorlar. kendi mezarını kazmaktan zevk alan bir iktidar var artık. koymuş dünyanın tiiz deliğine , oy gelirse ekime gelmezse kasıma , dediğim dedik çaldığım düdük kafasıyla ne kadar düdük varsa salmışlar piyasaya. seçimde hepinize bol şanslar sayın düdük ve düdükçüler.
30 yaşındayım bu zamana kadar bir tane galatasaray macı olmasın ki bu arkadaş doğramasın galatasarayı. fenerli olduğundan çocukken bununla çok dalga geçtiler muhtemelen ondan böyle oldu başla açıklaması yok.
Maalesef eldeki en iyi hakem. Buradan pay biçmek lazım hakemliğin içinde bulunduğu durum için. Eyyamcı mı? dibine kadar. İşine geldiğinde gördüğünü çalmak yerine çalmak istediğini görür. Ancak diğer hakemlere göre eyyam oranı daha azdır.
Özetle koyunun olmadığı yerdeki keçi.