cyle larin

1 /
dün akşamki ajax maçında ederini gösterdi. kulubün teklifi hemen 3 de 1 indirmesi gerekiyor. zaten bu kazmayı dün ajax maçında izleyenler o paranın 10 da 1 ni bu adama vermezler. kanat manat neyse de bu adam forvet olarak oynayacak ise yerine necip oynasa daha net vuruşlar sergiler.
24 kasım 2021 beşiktaş ajax maçında, öyle goller kaçırdı ve öyle son pasları atamadı ki, izahı yok. pozisyona girdiğinde, vuruş açısı olduğunda bile, mutlaka topu ölü yere sürüp, kaleciye bırakıyor. tek vuruş özelliği olmayan golcü mü olur?

velhasıl, kulübün teklif ettiği para fazla kendisine. o paranın çok daha azına türkiye liginde iş yapacak golcü bulunur. bu seviyede bu golleri atamayacak olduktan sonra, istediği parayı vermenin anlamı yok.
2021 yılında, millli takım forması ile 14 gole imza atmış durumda. bu istatistikte halihazırda 3. sırada. önündeki isimler 16'şar golle harry kane ve memphis depay...

bununla birlikte, menajerinin ve kendisinin beşiktaş'tan istediği para verilir mi? hayır. belki, win-win tarzı, hem oyuncunun önünü açacak hem de kulübün elini kolunu bağlamayacak bir sözleşme ile orta yol bulunabilir.
Yine de eksik bir şeyler var gibi bu futbolcuda. Verimine bakarak sözleşme yenilenmemesi pişmanlık doğurabilir, fakat ilk yılındaki tutuk halinden kalma bir his ile ve Oyun içinde skora katkı haricinde yeterince var olmamasıyla hala olmuş bir futbolcu hissi bırakmıyor bende.
attığı 2 golle ülkesi kanada'nın 21 yıl sonra meksika'yı yenmesini sağlamış beştaşlı golcü.

bu gollerle en fazla gol atanlar listesinde zirveye çıkmış. 1 gol daha atarsa tek kalacak.

aynı maçta yine beştaşlı Atiba Hutchinson da 90. kez milli olarak bu alanda rekor kırmış.

ne maçmış arkadaş bir taşla kuş sürüsü vurmuşlar.
Bugün Muslera'yı kafası ile avlarken, aklıma terbiyesiz Fransız golcüsü Pascal nouma'nın efsane kaleci taffarel'i avladığı kafa golünü getiren Kanadalı Arap atı. Açıldı canını yediğim yine. Maşallah diyelim.

">git
Sergen Yalçın'nın hocalık başarısıdır. Arka direkte attığı goller sergen'e sorulduğunda tabiki atacak o kadar çalışıyoruz demesi bunun göstergesidir.