decathlon

1 /
Malzemesinde sağlık ilgilendiren bir konu varsa, suluk yada shaker gibi plastik malzemelerde kaliteli malzeme kullanmaya dikkat ediyorlar. Genelde 2 numara plastik kalitesi oluyor. Bu yüzden internetten daha ucuza alabileceğiniz ürünü buradan az biraz daha pahalıya alsanız da koymayabiliyor.
fransız mıydı la bu? fiyatları makul, ürün çeşidi bol. gerçi outdoor için markam ayrı ama bu kadar geniş ürün yelpazesi yok. en son kışlık botlarımı buradan aldım. henüz fransız ürünlerini boykot gündemde değildi.
Uber, paypal, elektrikli scooter gibi şahane ürünleri ve uygulamaları bir şekilde kapatmayı başaranların halen neden dokunmadığını merak ettiğim guzide yer.

Malum ülkede ucuz ve kaliteli olan şeylere arkadaşların garezi var.. İlla leş kaliteyi patlıcan fiyatına vermezlerse rahat edemiyorlar.
Av malzemeleri dışında almadığım ürünü kalmadı. Kaliteli sayılacak değil, fiyatına oranla çok kaliteli ürünler satan canim spor mağazası. Ülkedeki en iyi şeylerden ki o da yabancı menşeli.*
saçma sapan ve alakasız giysiler giyerek arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz devasa mağaza. kaliteli sayılabilecek uygun fiyatlı ürünleri mevcuttur.
mağazaları samsun'dan doğuda bulunmayan spor mağazası zinciri. Basmışlar İstanbul'a, yığmışlar ankara'ya. kamp, dağcılık gibi outdoor sporların yoğun yapıldığı yerlere yapsana kardeşim biraz da.
İslami kesimin spor yapmamasını fırsata çevirmişler.
Zaten müşteri portföyümüz belli, taraf tutarak kaybedecek bir şeyimiz olmaz demişler sanırım.
Bu yazdığımdan spor yapanlar git sonucu çıkarılmasın lütfen!