demet akalın aleyna tilki kavgası

1 /
kavga falan değildir. böyle kavga olmaz arkadaşlar. yeterince öfke ve seviyesizlik ortaya koyamamışlar.
kavga dediğin selin ciğerci ablamızla seren serengil arasındaki gibi olur ya da ne bileyim seda sayan'la erol köse arasındaki gibi. gerçek bir kavgada aygün aydın'ın şeyma subaşı için söylediği şeyler söylenir.
yani bunları bilmiyorsanız size anlatabilecek hiçbir şeyim yok benim.

yazıklar olsun.
demet akalın, şu kliplerinin yüzde 76.4'ünde bikiniyle görünen abla değil mi?
vücut teşhiri üzerinden birine giydirmesi, nagehan alçı'nın başkalarını fetöcülükle suçlaması gibi bir şey, ilginç. garibanın garibana, kadının kadına ettiğini kimse etmiyor.
Şimdi benim anlamadığım şu:
Demet Akalın "demek ki neymiş, önemli olan don değil, şarkıymış" dediğinde, aleyna tilki kendisinin hedef alındığını nasıl anladı? Gülşen'in de donu var mesela. O da donla klip çekiyor. Hande Yener de çekiyor.
neler dönmüş neler kavgası.

demet akalın bundan sonrası için yapıştırsın bu ne büyük saygısızlıktır böyle;

Arkasına bakmadan çekip giden birisi var
Eminim bu gidişin yarın U dönüşü var
O şimdi Kaf dağı'nda ve kendinden çok emin
Tabi kaderin her zaman son bir gülüşü var
...
sözlüğümüzde bu gibi magazin değeri yüksek başlıklar göremeyince; burada eğlenemiyoruz, coşamıyoruz, kalbimiz buruk. Dönün artık. Özledik... yok yahu son iki fiil yanlış oldu. neyse.

işte efenim, türk musikisinin önde gelen simalarından olan demet akalın ile tilkigilin aleyna kapışmışlar. sütyen ve don gibi konuların son derece revaçta olduğu bir dönemde cereyan eden bu cengin galibini, elbette biz sanatseverlerin teveccühü tayin edecek.

dedikodu yapmayı sevmediğim için, kim kime ne dedi kısmına girmiyorum. konjonktürel bir değerlendirme yaptım. aşağıya da linki attım mı, dünya sözlük magazin servisi adına, vazifemi ifa etmiş sayacağım kendimi.

git