dertler büyükantonyadis

mahlası hayırlı olsun yazarı. hocam, belki gizli kalmak istersiniz diyerekten nickaltı girmediydim. bir de o konuştuğumuz iş olmayacak galiba, kızı bana vermiyorlar fakirmişim, yazarmışım diyerekten. moralim çok bozuk hocam, bildiğiniz gibi değil. *
devamını gör...
yazık. dikkat, fazla yaklaşmayın eril galiba. alnına da mizojonist olduğunu vurgulayan bi damga yapıştırması tavsiye olunur.
erkeklik bi meziyet değil. umarım farkına erken varır. feminizmi yerdiğini, kadınları küçümsediğini sanması falan çok üzücü. geçmiş olsun.
devamını gör...
381 tanımla kasım ayının en çok tanım giren 15. yazarıdır.

hem oylayan hem de yazan bir yazar olarak sözlük yazarlığının hakkını veren yazarlandandır. kendisi beni sözlüğe geldiğimde ilk karşılayan yazar olduğu için bendeki yeri ayrıdır. tabii o zamanlar mahlası çok farklıydı. galiba bi 78 defa falan mahlas değiştirdi.* takip edemez olduk. sözlüğe katkıları için teşekkür ediyoruz.
devamını gör...
#6606486

aktroll yazar. şevki karabekiroğlu'ndan alıntı yapan, a haber izleyicisi jajskalalalala. adam kalkmış bir de biz iyi biliriz demiş o odakları. çok merak ettim bahsi geçen odaklar hangi lobiden acaba ?
devamını gör...
kendisine daha önce ak trol demiştim. aktrollük bir mesleklikten ziyade artık aynı düşünceyi paylaşan insanlar için kullanılıyor. kavram genişlemesi var. kastettiğim maaşlı çalışan değildi kusura bakmasın alınmış. kendisi maaşlı trollerin paylaşımlarını siyasi görüş edinmiş trol yancısıdır. *
devamını gör...
ne yaparsak yapalım bir kulp bulacaklar, bir yafta bulacaklar, yalanlarina dolanlarina bahaneler bulacaklar. maskeleri düştüğünde patlamis misir cekirdek ve çay hatta nargile ile oturup izleriz şunları. daha once hepsi dagildi gitti yine olacaktır.
devamını gör...
#6637890

yukarıda durumu gayet iyi özetleyen bir yazar. imamoğlu'nu destekleyenler binali yıldırım'ın vasat bir imaj çizdiğini söylüyor. olan biten burada açıklanmış. kimin yanlış şekilde izlediğini anlayamadım gerçekten? yıldırım ekrem'in çarpıttığını görüyor ve o yüzden sözünü kesiyor.
güzelce açıklamış ve insanların anlayışına bir nebze katkıda bulunmuşsun. eyvallah.
devamını gör...
326 tanım ile önceki ayın hiperaktifleri arasında 17. sırada yer almış yazar. dertlerin büyüklüğü müdür kendisini yazmaya sevkeden? cevabını bilmem ama tebrik ederim. *
devamını gör...
(#6799647)
derdi büyük olan yazarımız.
keşke derdini anlasam da yardım edebilsem diye düşünmedim değil.
kendisine daha realist ve açıklayıcı yazmasını öneriyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.