devlet bahçeli

#siyaset  #özgürler 

3.
2011 yılında sistematik eğriler ve sonsuza giden yaklaşımlarda betanın capm eğrileri içerisinde sıfıra değil 40 a yaklaştığını her miting te anlatan ve matematik alanında nobele aday olan dahi üstadımız..
devamını gör...
7.
mhp genel başkanıdır. koltuğu alparslan türkeş'in vefatından sonra yapılan, ilk olaylı kurultay'da devralmıştır. "legalite bitmiş, illegalite başlamıştır. yıkın!" diyerek, emrindeki ülkücülerle, kurultayın yapıldığı salonu alt üst eden azmi karamahmutoğlu'nun bu muhalefetinden sonra, mhp'yi günümüzdeki haline kadar evrimleştirmiş, başka bir parti yapmıştır.

akademisyen kimliği iktisat-ekonomi üzerine olmakla birlikte, "ekönömi" demeyi tercih eder. osmaniye'lidir. yegane özelliği de budur.
devamını gör...
tayyip erdoğan'ın "birileri ygsyi protesto eden beş bin çocuk çıkarıyor sokağa,istedikten sonra biz de ygs'yi destekleyen on bin genç buluruz ama bu 80 döneminde yaşanandan farklı olmaz aynı hareketlere gerek yok" minvalindeki açıklamasına karşılık yaptığı son açıklamayla nasıl bir karaktere sahip olduğunu ve mhp'nin zihniyetinin 80'den beri zerre değişmediğini göstermiştir..

--- der ki hazret ---

'sayın recep tayyip erdoğan, on bin milisinle taksim'e gel, ben de bin bozkurtumla meydana geleceğim. inanıyorum ki kasımpaşa'ya kadar arkana bakmadan kaçarsın'' dedi.

--- der ki hazret ---

bu nasıl bir parti liderliğidir, bu nasıl bir devlet yöneticiliğine talip olmaktır yahu..sanırsın ülkü ocağında reis adam..

(bkz: liseli detected)
devamını gör...
ebced hesabını bir yerlerden duyup "bir insan kendini ve partisini en güzel nasıl rezil eder" sorusuna cevaben olduğu düşünülen bir metinle, mhp nin 40. yıldönümünde insanlığa unutulmayacak bir metin bırakan yüce varlık (!)
devamını gör...
15.
görünüş ve takt fakiridir. hükümeti ve başbakanı eleştirirken, alçaklar, şerefsizler, haysiyetsizler, işbirlikçiler, dönekler, satılmışlar vb. gibi birbirinden şık kelimeleri çıkarıp kullanabilmektedir. asabidir, başbakan da asabi, eski chp genel başkanı da asabiydi. vatandaş da haliyle, asabiler içinde en güzeli kimse ona oy veriyordu. özetle, halihazırda asabiyet güzellik yarışması üçüncüsüdür.
devamını gör...
16.
hocaefendi'nin türkiye'deki bir numaralı düşmanıdır..başına düşen taştan hocaefendi'yi sorumlu tutar..gözdeleri bir numaralı adamları gayrımeşru ilişkiler yaşar,sanki heriflerin uçkurunu hocaefendi çözmüş gibi karıları koyunlarına hocaefendi sokmuş gibi olaylardan hocaefendiyi sorumlu tutar..türkeş zamanında islam dininin ve memleketin savunucusu konumunda bulunan partiyi islam düşmanı porno merkezi haline getirmiştir..ha derseniz yahu adam siyasetinde islam'ın savunuculuğu gibi bir misyon üstlenmek zorunda değil amenna diyebilirim ama ozaman da ister istemez sorarım peki bu adam neyi savunuyor diye..zira öyle vasıfsız öyle boş bir adam ki ne islam'ı ne ülküsünü ne memleketini ne de partisinin namusunu koruyabilmektedir..

levent kırca ne kadar siyasetçiyse devlet bahçeli de o kadar siyasetçidir ama devlet bahçeli daha komik..
devamını gör...
17.
püskevit vakasından sonra, bilinçaltı yansıtma mekanizmasını çalıştırmıştır. haşmetluları "püskevit demeyi de biliriz, bisküvi demeyi de. ama şehide kelle demeyiz" diyerek, kükremiştir. sanki ona tayyip erdoğan püskevit dedirtmiş gibi, püskevitten çıkışı yine başbakana sataşmakta görmüştür. oysa seçmenleri, "anne bizim niçin mecliste çoğunluğumuz yok, neden iktidara gelemiyoruz" diye sormaktadır kendisine.*
devamını gör...
20.
mühendislik fakültelerine de el atmalıdır. özellikle inşaat...

--- alıntı ---

mühendisliğin erkek öğrencileri dizilmiş, oturuyorlar.
karşılarında eli,yüzü düzgün kızlar,ellerinde sigaralar, püskevitler. birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle yiyorlar,şakalaşıyorlar.
o öğrenciler aklından geçiriyor.benim de böyle bir kız arkadaşım olsa,
benim de catwalk yürüyen bir sevgilim olsa diyor!bizim fakulteye niye gelmiyorsunuz diyor! bizde niye yok diyor!

--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.