didem arslan yılmaz

1 /
kaç haftadır "sahte gelin" ile uğraşan hanım ablamız. şahsen kendisine karşı bir sempatim vardı. geçen denk geldim ekranda tiktok videosu oynuyor arkada çalan şarkı "duvarda elek mi olur? el kızı melek mi olur?". hepimizin duyunca içten içe göbek attığı bu şarkının abidik gubudik bir versiyonu. didem hanım döndü yan koltuğa "hangi dil bu?" diye sordu. o saflık ne de güzeldi. peki ya sonra? sahte gelinin bir başka videosu bu seferde ağız oynatıp dublaj tarzı bir şey yapmış. didem hanım durur mu? soruyor: şarkıyı sen mi söylüyorsun? annem tiktok hakkında ne kadar bilgi sahibi ise didem arslan da o kadar bilgi sahibi bence. programın kendisine katkısı bu olabilir. buna değer miydi ha değer miydi söyle?...
show tv'de flash tv'deki programlardan hallice programlar yapan güzel spiker.

ama neden?
son zamanlarda hiç bu kadar hayal kırıklığına uğramamıştım*
didem arslan yılmaz kendi ayağına sıktı. habertürk zaten son zamanlarda aldığı konuklarla çok tartışmalı bir hâle gelmişti. didem hanımın yaptığı ile tüy dikmek oldu.
Koskoca genelkurmay başkanına sürekli konuşup kafa şişiren küçük misafir çocuğu gibi davranan beceriksiz sunucu. Adam anlatıyor ortasında bölüyor veya hehe diyip tabletine bakıyor göz teması bile kurmuyor, konuyu yönlendiremiyor üstüne saptırıyor kısacası bunu oraya kim çıkardıysa umarım en kısa zamanda indirir.
15 temmuz'dan sonra cnn'de her akşam program yaptı. belki de yaz dönemi nöbetçi moderatörüydü.
öyle yada böyle başarılı bir moderatörmüş, tanımış olduk.
"fetullah'tan '95'te ayrıldım" diyen nurettin veren'e

"'96'da bakan olan meral akşener için nasıl aracı oldunuz?" diye sormak aklına gelmemiştir.

izinli olduğu günlerde sözlüğe gelsin. biri mail atsın şu hatuna da fetö neymiş bari bir şeyler okusun. *