die antwoord

yolandi ve ninja isimli iki garip yaratıktan oluşan grup. satanik takılmaya bayılırlar. ugly boy isimli şarkıları müzikalite olarak çok üst seviyelerdedir. aynı şarkının klibinde jack black'den marilyn manson'a ünlüler geçidi vardır. yazar kişisi ise hoş gelmiştir, müzik zevki belli ki takdir edilesi.
devamını gör...
ilk tanımı ile güçlü bir yazar olduğu hissiyatını uyandırdı. hoş gelmiş, uzun soluklu bir sözlük yazarlığı kariyeri olmasını temenni ediyoruz.
devamını gör...
afrikanca bir kelime sanirim, the answer, yani "cevap" anlamina geliyor. ayrica hani abidik gubidik muzik derler ya, oyle ilginc muzikler yapan bir grubun adi -dinledikce kafada saatlerce calmaya devam eder-. adamlar acayip ilgincler. ve bir de yeni bir yazar, hosgelmis.

devamını gör...
itirafında yer vererek hiç bilmediğim muhteşem bir parça ile tanışmamı sağlayan, bunun için minnet duyduğum yazar.
devamını gör...
ı fink you freeky parçasıyla tanıyıp hayran olduğum daha sonra herkesçe sevilir hale geldiğinde istemeyerek de olsa uzaklaştığım grup.
devamını gör...
mahlasını die antwoord die diye okuduğum ve bunun da kimseyi bağlamadığı yazar. bağlamayıcı bir kısım daha var ki, temizlik temalı tanımlarında kendimi buluyorum. sen saatlerce temizle, çocuklar dakikasında pisletsin. öh.
devamını gör...
chappie filminde oyuncu olarak kendilerini oynayan ve filmin muziklerinin bir kismini yapan ilginc rap muzik grubu. klipleri kucuk cocuklar icin psikoloji bozabilecek nitelikte tuhaf.
devamını gör...
oylama konusunda hassas davrandığını bizzat bildiğim ve bunun için teşekkürü bir borç bildiğim yazarımız. yazıyor ama isterse daha çok yazabilir diye düşünüyorum.
devamını gör...
yolcu 819 la beraber sozlugun en bomba transferidir.. koy messi neymar suarezin yanına hic siritmaz.. iniesta ancak yedegi olur.. coook eskiden beri guzel muzikler paylasir guzel entryler girer.. hic degismemis.. metal cumhuriyetinin först leydisidir..
devamını gör...
die antwoord dinlediğim dönemde inanın tarhana çorbası, işkembe çorbası içemez olmuştum. eğer yalan söylüyorsam o kaşsız kadın rüyama girsin.

efsanedir bu şarkı ayrıca.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.