dilek özçelik

1 /
onurlu duruşunu unutmadığım, unutamadığım güzel insan. Mekanı cennet olsun.

insanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda.

Pesinizi birakmayacak lan bu gözyaşları bu ahlar...
Allahın lanetlediği necis kafir, firavun tağuta karşı dik duruşuyla tanınmış yiğit kadın. Cebine 100 lira koyup 1 lira kadar değeri olmayan müşriklerden ve kafirlerden daha onurludur.

Allahın laneti firavunların üzerine olsun.
o videoyu bir kez izledikten sonra bir daha izleyemedim. bugün her yerde tekrar yayınlanmasına rağmen bakamadım bile. hayır içim cız ettiğinden falan değil , böylesine insanlıktan çıkmış vicdanını kaybetmiş bir köpeğe ardı arkası gelmeyen küfürler etmemek için.
Çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar ile aralarında geçen diyalogu sonrası tanıdığımız trakya üniversitesi ingilizce öğretmenliğinde okuyan, lenfoma tanılı bir öğretmen adayı. birkaç gündür bu başlığa birşeyler yazmak aklımdaydı, bu gece yazayım dedim ama önce başlığı bulamadım. başlığın açılmamış olduğunu farkedince ise biraz daha yara aldım aslında.
Kimse hemen silahına sarılmasın. Çünkü Bu konuya bile yaklaşırken partizan bir düşünceyle yaklaşınca, bazı insani vasıfların kaçırıldığını farketmemiz asla mümkün olmayacaktır. Neticede Burada bir yakarış ve o yakarışa sonradan çark edilerek verilen bir cevap var. Bizim de Vicdanımıza atılmış bir tokat var. Bir Şekilde sorun halledildi ya da halledilmesi adına adımlar atıldı. (sgk nın bleomisin e provizyon vermesi vs..) meselem bu değil. Dikkatimi çeken sadece, yaşanan olayın aynı zamanda bi tevafuk a da sebep olması. Çünkü Diyanetin bu sene kutlu doğum haftasında seçtiği tema insan onuru kavramı dilek in sergilediği bu davranışlar silsilesiyle mahiyetine kavuşmuş oldu.
kendisi bu sabah trakya tıp fakültesi hastanesine yatırılmış. dilek lenf kanseriymiş ve hastalığı 3. evredeymiş.
tedavisine başlanmış.
türk eczacıları birliği de ilaçların temin edilmesi için devreye girmiş.
allah'ın izniyle gününe gün doğacak güzel kardeşimizin.
peki ya diğer dilek'ler?
erdoğan bayraktara söylediği şu sözler vicdansızı merhamete getirecek cinsten; sadece yanlış anlaşıldım. ben dilenci değilim. insanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda.

allah yardımcısı olsun.