diriliş ertuğrul

1 /
Dedem ve babaannemin favori dizisi.

Bir kere ortasından başlayıp sonuna kadar izlediler. Şimdi yeniden 1. Bölümden başladılar. Sonuna kadar devam etmeyi düşünüyorlar Allah kısmet ederse.

Beğenir diye düşünüp dedemin telefon sesini diriliş müziği yaptım. Çok beğendi. Aynı zamanda ak partinin seçim müziği olduğunu hatırlasaydı koydurmazdı muhtemelen. torundan minik latife show.
hakkında aşağıdaki bilgiler verilen muhteşem dizilerimizden sadece bir tanesi.


Diriliş Ertuğrul 2017’de 200 milyon web kullanıcısı tarafından online izlendi.
Ve 600 bin izleyiciyle Suudi Arabistan ilk sırada idi.
Diriliş Ertuğrul'un Arap Dünyasında bizim tahmin dahi edemeyeceğimiz bir etkisi oldu.
çiçekçi kız zengin erkek yada saçma sapan aşk töre hikayelerinden daha başka formata sahip güzel git ş dahil her bölümü izlemişimdir . Kimileri diziye çamur atmak için kusur arar . Ama ana maksadı göremezler .
bugün öve öve bitiremedikleri vikings dizisinde ragnar ile rolla yu kardeş yapmışlar ikisi farklı devirlerde yaşamasına rağmen .
yada bir efsane olarak bakılan spartacus dizisinde bir çok abartma uydurma mevcuttur .Dünya da insanlar vikingler ve gladyatörleri tanıyor bu sayede . Diriliş ertuğrul da öyle bir dizi , yayınlanmadan önce ülkemizde adını bile duymayanlar varken ertuğrulun .
Şu an dünya da milyonlarca kişi bilmektedir. Göstermek okutmaktan daha etkilidir. ardılı kuruluş osman ise ilk sezonu ile hayal kırıklığı yarattı o konuya da başka zaman değiniriz.
Yayınlandığı zamanlarda öğrenciydim ve evimizde ne tv vardı ne de internet. 2 haftadır dedemlerdeyim ve her gün bu diziyi izliyorum. Ne güzel diziymiş meğersem.

Yalnız artık dizi jargonuyla konuşmaya başladım. Bacımlar, eyvallahlar havada uçuşuyor.*

+sana kahve yaptım.
-eyvallah gülsüm bacım afsadfsad.