dogecoin

1 /
geçen alım satımlarda sattığım zamanki değer ve şimdiki değer ile hesapladığımda içimi hafif bir hüzün kapladı. Allah başka dert vermesin.
kolay yoldan para kazanmak isteyen kişilerin başvurduğu ve elon musk trafından sıkça manüple edilen kripto para birimi.
sahi, isanlar neden bu kadar kısayoldan para kazanma derdirne düşerler? alınteri olmadan, üretim olmadan 1 alıp 10 koyma güdüsüyle hareket etmenin mantığı nedir?
Yükselmeden birkaç saat önce çıktığım için içten içe düşsün de görelim çöp koin, diyorum ama yürüyor inadına. Yine de desteklemiyorum ağır abi değil. Bak eteryuma sayıp sövüyor mu kimse usul usul New athler yapıyor iki gözümün çiçeği.*
Wall street'deki arkadaşlarla 6 ay önce fiyatı 0.003 usd iken caremal latte içiyorduk. Elimde de 55 tane falan vardı 1.5 usd yapıyordu.

Ya ben anlamam bu işlerden keşke benimde olsa diyen arkadaşa ya köpeğin olsun diye vermiştim..

Bak şimdi ne oldu!
elon musk'ın kişiliği göz önünde bulundurulduğunda stabil bir vakit cebe koyup 3-5 sene sonra kontrol etmelik bir yatırım aracı.
şu anda gün itibari ile yüzde 41.4 yükselmiş 2.8 iken ulan bu daha da yükselmez diye satıp maker almıştım içinde 90 liram kalmıştı. şu anda 146 tl olmuş. elon musk ayın sekizinde bir tv programına çıkıp bundan bahsedecekmiş. daha kaç lira olur bilemiyorum. ama ben daha fazla almayacağım. bu iş sürekli al sat yapınca yatırımdan çıkıp kumara giriyor gibi geliyor. ytd.