dolar kuru

1 /
düş yılan oğlu playstation 5 alıp gow 2 ragnarok oynamam lazım. ve ben konsola 5.500 liradan bir kuruş fazla vermem. inşallah teknolojik aletler çabuk etkilenir bu düşüşten.
Cds 291'e düşmüş büyük başarı acaba bizi kıskandığı söylenen almanya'nın cds puanı kaçtı acaba, siz bakmadan ben söyleyeyim 11.

İşin aslı dünya negatif faizleri tartışırken turkiye'nin yüksek oranda faiz ödeyeceğini ilan etmesi ve bir takım sözler vermesi üzerine Türk lirasının değer kazanmasıdır. Bunun bedelini ise gelecekte ödeyeceğiz. Albayrak'ın tabiriyle "sonumuz hayrolsun."

Şimdilik göreceli olarak stabil ve belli ölçüde aşağı yönlü döviz kuru kazandık. Ama sürdürülebilir mi hiç sanmıyorum.

Yandık bittik öldük mü? Bunu gelir desteğine muhtaç milyonlara ve gittikçe yaygınlaşan asgari ücretlilere sormak lazım.
Düşmesini Fırsatçıların kabullenmediğini, enflasyonun üzerinde zam yapmaya devam ettiğini görmemizi sağlayandır.serbest piyasa ekonomisi iyi güzel ancak fırsatçılarla mücadale şart.o yüzden piyasaya ,gıdaya,otomobile,inşaata hükmedenlere kısıtlı devlet müdehalesi gerekli. yoksa etiğin hiçe sayıldığı bu çarklı düzende birçok vatandaşımızın emeği ,birikimi heba olacak.
düşmez tabi piyasada hala 8 lira üstü kurla alınmış mallar var. üstüne artıp duran vergiler var. bu sene öyle ciddi bir ucuzlama olmaz ancak en azından iyi yönde bazı şeyler olduğunu görmek güzel.
İçimizdeki münafıkların renk verdiği kur.

Kur 5 liraya değil 2 liraya düşsün katiyen hiçbir şeyin fiyatı düşmez.

Dolar değer kazanıyor demek başkadır, türk lirası değer kaybediyor demek bambaşkadır.

Dediğim gibi, münafıklık alametidir.