doların yükselişinin ak parti seçmenlerini çıldırtmıyor oluşu

1 /
öyle muhalefete pişkinlik vs çamuru atmak da ikiyüzlülüktür, ekonomi kötüye gidecek önlem alınsın derken yırtınan muhalefete ön görülen kötü seviyeler geldiğinde önceden söyledik ve belirttik diye seviniyormuşuz algısı yaratmak ise haysiyetsizlik ve karaktersiz aynı zamanda kemiksizliktir ohoo ne skiller eklenir daha bu hareketlere ancak... neyse.....
dolar yükselişi maliyetleri etkileyecek üretim ülkesi olmaktan çıkıyoruz, çiftçiler hayvancılar küsüyor esnaflar küsüyor kepenk kapatıyor demek tam olarak dolar yükseldiğinde yaşananları işaret etmek oluyor mesela, biz demiştik demek sevinmek değildir bunu öyle göstermek şerefsizliktir ama seviniyorlar algısı yapacağına erkek gibi ispat edeceksiniz kim sevinmiş sevinen varsa aynı kemiksiz ve karektersizliğe sahip tam olarak muhalif öngörülerine yaftalar çamurlar atanların kalitesizliğinde farklı görüşteki insanlardır kemiksiz kemiksizdir şimdi şerefsizliğin, itliğin dini dili ırkı olmaz. tecavüzünde tecavüzcününde olmaz tecavüzcüyü korumaya çalışıp günahına ortak olma modası da bir tek ülkemiz ak partililerinde ve dindarlarında var kimse de unutmasın?

gelelim öz konuya; alım gücü düşüyor, maliyetler artıyor bir çok hammadde ve ara madde de dışarıya bağlıyız, bu süreç fiyatlara, fiyatlara diğer maliyetlere, ticaret erbabının kazanımının düşmesine ve işçilerin alım gücünün düşmesine etki ediyor derken bu sefer firmalar işçiler için fiyat artırımına giderken aynı etki süreç etkisi dönüp duruyor. aksini ispat edenin elini öpelim! ağzından konuşanın değil! hala daha yükseliyor ekonomi bakanın gerçel açıklamasına ve liyakt sahibi olması haberlerine rağmen yetersiz bu durumdan rahatsız olmayanların konuşmayan iki yüzlülerin muhalefete suç atması, yaftalar yapması, çamur atması ama pardon tecavüzcüleri saklayan güruhun bundan rahatsız olmayıp kul hakkına girmesini önemsemekte ne bileyim bizde de var salak beklentisi harbiden kimden ne bekliyoruz. ben bülent ersoya gidiyorum çocuk doğursunda sevelim.