dunya

(#5862107) röportaj başlığındaki cevaplardan ciddi manada kanım ısınmış ve hayli samimi, üslubu da takdir eden bir entry girmiştim. mevzubahis diğer entryi görünce acaba abarttım mı diye düşündüm ve sildim. daha önce birkaç yazara samimi yaklaşıp sonradan iyi kanaatimin çok erken oluştuğunu gördüm çünkü burda. özelden yaptığımız mesajlaşmada da belirttiğim "sebep"ten diğer entry bana doğru gelmedi. onu burda konuşmak istemem. entrymde sadece soru sormuş olsam elbette silmezdim. "sen bunu yazdın madem ben de sorumu sormuyorum" gibi bir tepki değildi. acaba fazla mı övdüm diye düşündüğümden sildim.
benim geçen hafta silinen entrym de kaka kelimesinin argodaki hali dolayısıyla silinmişti. çamur atmak manasındaki mecazı kullanmam gerekiyodu kullandım ve silindi. eh, itirazım da yok, sansürlü kullanmam gerekirdi.
son olarak hakkımdaki iyi düşünceleri için ve dahî sözlükteki görsel-teknik gelişme için teşekkür eder, yenilenen dünya sözlük yönetiminin başarılarının devamını dilerim.
devamını gör...
kendini yazarak ifade ediş biçimi alanının dışındaki mevzulara dair de bir şeyler okumuş olduğunun emaresi niteliğinde. yahut yalnızca sahip olduğu kısıtlı edebi birikimi verimli bir şekilde kullanan zeki bir sözlük sakinidir, bilemiyorum altan. fakat bildiğimi düşündüğüm bir şey var ki o da samimi olduğudur. bu yüzden hoş gelmiş, tanımı başlığı bol olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.