dünya sözlük 2021 ramazan iftarı zirvesi

1 /
Zoom ile katılacağımı söylememe rağmen zirveye dair sözlükte çok büyük heyecan oldu. 2011'de durmadan x yapıcaz, y yapıcaz hazırlıcaz pişircez kıskanın diyen kadınlar 2 hafta ne varsa canımızı çektirdi sonra dediler kadınlar zirvesi bende başörtüsü üstüne peruk takdım dolmayı gömerken ekleri kesememeyi gözüm yemedi.

2013 yılında şeker satıcısı rolünde yanlarında hem mal sattım hem ne konuştuklarını dinledim. 8 tanesi hakkat sap, 4 tanesi aşık, 14 tanesi ise kendi halindeydi..

2017 de 4. Derece mason olarak dünya'ya yaptığım iyilikler, kardeşliğe katkı, dünya halklarına sempatim sebebiyle derin bir tarikata girdim. o günden beri evde kedi beslemem yasak. Siz 1 senedir maske takıyorsunuz, biz bu maskeyi hayat boyu taşıyacağız..

Şimdi de 2021, zoom yaparak siğil, akne nerede var onlara bakacağım. Gratis poşetimle Uzaktan geçer, bauhaus poşetimle de belki size 10 kilo portakal bırakırırım.
Muhtemelen Ramazan ayında tekrar bir kısıt kanunu çıkar ve tüm mekanlar 1 aylığına kapanır.

Lakin korsan iftar olursa her türlü katılırım.maskemiz zaten var.Elimize de Derviche posteri alıp “ biji serok dervo “diye slogan atarız. Al götür ve gel al servisiyle de orucumuzu açarız.
daha önceki iftar zirvelerinde yaptığım gibi,
1 karton sigara ile orada bulunacağım zirve. Yalnız bu sefer büyük oynuyor ve 2 pakette toscano limoncello getiriyorum. puro için şanslı 10 kişi bakalım kim olacak.
Ölüm hak ve ölüm muhakkak. 2021 belki aramızdan bazılarının son Ramazan’ı olacaktır, kim bilir... bu yüzden zirvenin sonunun helalleşme ile taçlandırılmasında fayda var.