dünya sözlük

1 /
güncellenen halini beğendiğim sözlük. eski halini gömmek istemiyorum ama hantal geliyordu bana. şimdi daha bi sözlükleşmiş. hayırlı uğurlu olsun. hoşgelmiş.

siteye girince inşaat makineleri seyrediyorduk. tamam inşaatsal şeyleri seyretmeyi seven toplumuz ama canlı kanlı insanlar görmek daha sevindirici. *
hazır yeni kodlama aşamasında iken şöyle bir şey yapılabilir mi acaba:
Özellikle bazı tanımlarda -genelde uzun- bazı cümlelerin altını çizmek istiyorum. Mümkünse bir yere not almak. O kadar hoşuma gidiyor. Yani yazarlar okudukları tanımla dikkatini çeken yerleri seçsinler ve bu seçtikleri metin notlar diye bir kısımda biriksin. Bir metnin altı çizildiğinde de ilgili yazara haber verilsin gibi.
sözlüğe tekrar kavuştuğum ve yazma ihtiyacını karşılayabildiğim için pek bir mesudum ancak benim bilgisayarımla mı ilgili bilmiyorum, renkler açık olduğu için okumak ve dikkat kesilmek zor oluyor. en kısa sürede "gece modu"na geçmeyi umud ediyorum. bir de kesin benden kaynaklı olarak; tanımların üstünde tanım sahibi yazarın adı yazdığından bir şaşkınlık hali geliyor kısa süreli..