dünya sözlük

1 /
Bazı arkadaşların hesapları hacklenmiş olmalı. Yoksa böylesi avam nefret söyleminde bulunmayıp gayet düzgün bir tarzda yazardı. Başka açıklaması olduğunu sanmıyorum.
Klasik inançsızlar gibi inananların değerlerine saldırmak hastalığına tutulmuş olamaz diye düşünüyorum. Kimsenin kendisine karışmadığı gibi.

Gerçekten nesir macununun dediği gibi zaten entry fakiri bir sözlüğüz bir de böyle saçma sapan hareketlerle iyice çekilmez hale getirmeyin sözlüğü. Ne trollük yapılacak bir mecra burası ne de klavye şövalyeliği.
Sol frame yine ilerlemiyor ama nickaltlarıyla online listeyi görür gibi de oluyor insan iki gündür. Hayırlısı. İnan hiç beklemediğin anda oluyor’u yaşatır belki.
Her defasında ali rıza'nın kuyumcu dükkanına gelir gibi geliyorum, sanki kuyumcu çırağı, baş ve mimik işaretleriyle bana gelen giden olmadığını söylüyor, ben de aynı mimikleri yapıp çıkıyorum.
- istanbul'dan telgraf geldi, yarın gelecekmiş.
sürekli biteceği söylenen sözlük. azalarak da bitiyor gibi ama yani biri bir açıklama yapsa olay nedir ne değildir sözlük niye bitecek parasal bir sorun mu var, derviche modern' in sözlükle bir bağı var mı, uvey nerede, eniştem böyle pasta yapmayı nerden öğrendi kafamda deli sorular..